[PGA] Genesis – uniwersalne słuchawki H59 i pad P65 oraz konkurs!

[PGA] Genesis – uniwersalne słuchawki H59 i pad P65 oraz konkurs!16.10.2015 15:48
[PGA] Genesis – uniwersalne słuchawki H59 i pad P65 oraz konkurs!

Marka Genesis jest już dobrze znana polskiej społeczności. Myszki dla graczy i klawiatury w krótkim czasie zdobyły rzesze zadowolonych klientów. Polscy gracze docenili dobrą jakość produktów w przystępnej cenie. Nic dziwnego, że marka pojawiła się na jednej z największych imprez dla graczy jaką z pewnością jest PGA. Wśród prezentowanej olbrzymiej ilości sprzętu można zauważyć nowości w postaci słuchawek z mikrofonem o oznaczeniu Genesis H59. To model uniwersalny, który będzie pasował zarówno do konsol jak i do pecetów. Więcej na temat słuchawek mówi Michał Jastrzębski odpowiedzialny za produkty Genesis u polskiego dystrybutora tej marki.

Kolejną nowością jest gamepad P65, który premierę miał dosłownie na dniach. To kontroler kompatybilny z platformą PC i Sony PS3. P65 umożliwia bezproblemowe przełączanie trybu pracy pomiędzy XInput, a DirectInput. Pozwoli to na uniknięcie ograniczeń poszczególnych interfejsów i możliwość grania w każdą grę zarówno na konsoli, jak i na komputerze z systemem Windows.

Poza nowymi produktami odwiedzający stoisko Genesis mogą wziąć udział w turniejach , gdzie na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Konkurs

Nie zapominamy o naszych czytelnikach i dla nich też mamy konkurs z atrakcyjną nagrodą. Do wygrania są ciekawe słuchawki Genesis H12 w zamian za dość banalne zadanie :)

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Zasady konkursu są bardzo proste. Wygrać może każdy – wystarczy zapoznać się z konkretną relacją, obejrzeć osadzony klip wideo i wypowiedzieć się na temat w komentarzu pod materiałem na stronie portalu (a nie w sekcji komentarzy na YouTube czy na Facebooku). Podkreślamy – NA TEMAT. Dla przykładu, postawienie kropki nie jest wypowiedzeniem się na temat, ale już napisanie „To jest fajny produkt ” już jest traktowane jako wypowiedź na temat.

Nie spodziewamy się wypracowań, wystarczą krótkie, jednozdaniowe wypowiedzi. Jednosłowne będą trudne do zidentyfikowania, czy oby na pewno są na temat, więc radzimy nie ryzykować.

Wspólnie z marką Genesis, która przekazała nagrodę, wyłonimy zwycięzcę. Będzie to subiektywny wybór a pod uwagę będzie brana konstruktywna wypowiedź. Wypowiadajcie się, każdy ma szansę wygrać.

350144222311638977

Zachęcamy do oddawania większej liczby komentarzy przez jednego użytkownika w ramach tego samego wpisu – jeśli nie będą to sztuczne komentarze, a treściwa dyskusja, to kto wie – może weźmiemy to pod uwagę, na pewno nie zaszkodzi to w zdobyciu nagrody.

Zaczynamy już teraz a swoje zdanie na temat produktów należy opublikować do wtorku (20.10.2015) do godziny 24.00. Zwycięzców ogłosimy w następny czwartek (22.10.2015) w oddzielnym wpisie na portalu. Zwycięzców poprosimy wtedy o wypełnienie specjalnej ankiety z adresem do wysyłki.

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników portalu dobreprogramy.pl. Jeśli nie masz konta, cały czas możesz to zrobić. Nowi użytkownicy mają taką samą szansę na wygraną jak ci, którzy są z nami dłużej.

Tak zwane „multikonta” będą wykrywane i nie będą brane przez nas pod uwagę.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (124)