[PGA] Logitech z kompaktową klawiaturą i ostatni dzisiaj konkurs!

[PGA] Logitech z kompaktową klawiaturą i ostatni dzisiaj konkurs!

[PGA] Logitech z kompaktową klawiaturą i ostatni dzisiaj konkurs!
Krzysztof Fiedor
18.10.2015 20:45, aktualizacja: 18.10.2015 21:03

Targi dla graczy nie mogły by się obejść bez takiego giganta jak Logitech. Firma, która od wielu lat kreuje modę na sprzęt dla graczy musiała się też pojawić w Poznaniu. Stoisko było mocno oblegane przez wszystkie dni i czasami ciężko było się dopchać do stanowisk, gdzie można było sprawdzić myszki i klawiatury z serii dla graczy.

Nowością w ofercie jest kompaktowa klawiatura dla graczy o oznaczeniu Logitech G410. To mała klawiatura z mechanicznymi przełącznikami, mniejszy odpowiednik uznanego modelu G910. Klawiatura pozbawiona jest bloku numerycznego, co przekłada się na niższą wagę i dużo lepszą mobilność. O jej przenośnym charakterze świadczy wkomponowany w obudowę uchwyt. Model ten będzie dostępny w sklepach pod koniec października w cenie sugerowanej 650 zł.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Oczywiście i tym razem mamy mały konkurs dla czytelników. Zadanie tym razem może być nieco trudniejsze. Napiszcie jakiego produktu brakuje w ofercie Logitech. Konkretnie, krótko, jakie zadanie powinien spełniać przyszły sprzęt, może Wasze sugestie zmaterializują się na przyszłorocznej Poznań Game Arena. Czekamy na Wasze komentarze. Nagrodą dla najlepszego pomysłu jest myszka dla graczy Logitech Daedalus Prime G302. Świetna rzecz.

Na odpowiedzi czekamy do wtorku (20.10.2015) do godziny 24.00. Po tym czasie wypowiedzi nie będą brane pod uwagę. Zwycięzców ogłosimy w następny czwartek (22.10.2015) w oddzielnym wpisie na portalu. Zwycięzców poprosimy wtedy o wypełnienie specjalnej ankiety z adresem do wysyłki.

Obraz

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników portalu dobreprogramy.pl. Jeśli nie masz konta, cały czas możesz się zarejestrować. Nowi użytkownicy mają taką samą szansę na wygraną jak ci, którzy są z nami dłużej. Multikonta oczywiście nie będą brane pod uwagę. Zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (93)