[PGA] Mad Catz stawia na rockowe granie i konfigurowalne myszy

[PGA] Mad Catz stawia na rockowe granie i konfigurowalne myszy

[PGA] Mad Catz stawia na rockowe granie i konfigurowalne myszy
17.10.2015 11:27, aktualizacja: 18.10.2015 09:01

Marka Mad Catz kojarzona jest głównie z akcesoriów dla komputerów oraz konsol, ale na stoisku firmy na PGA 2015 uwagę przykuwa przede wszystkim stanowisko z uruchomioną grą Rock Band 4. W ten sposób pokazuje się, że producent angażuje się również jak najbardziej w projekty growe, w tym przypadku łącząc siły ze studiem Harmonix. Oczywiście przygotował własne plastikowe instrumenty do zabawy.

Konsolowe zestawy z Rock Band 4, perkusją oraz gitarą to obecnie wydatek rzędu ponad tysiąca złotych. Dlatego warto wiedzieć, że tytuł obsługuje kontrolery kompatybilne z poprzednimi częściami gry i konsolami starej już generacji. Akcesoria z PS3 po prostu działają z PlayStation 4, w przypadku tych od Xboksa 360 potrzebna będzie jednak odpowiednia przejściówka dla Xbox One. Niestety ciężko ją będzie w naszym kraju dostać... Nie ukrywa się, że stawia się raczej na propozycję sprzętową Sony.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Z produktów przeznaczonych do współpracy z PC pierwsze skrzypce grają na PGA 2015 oczywiście gryzonie, a konkretnie najnowsze modele myszek z rodziny R.A.T, w tym Pro X oraz Pro S. Obie na pierwszy rzut oka prezentują się jak ręka cyborga, a to z uwagi na dowolną zmianę konfiguracji, chociażby w temacie ułożenia poszczególnych elementów. Warto się do nich przyłożyć. W kwestii rozrywki przenośnej, na stoisku sprawdzicie między innymi pad MFi C.T.R.L.i., przeznaczony do współpracy z iPhone'ami oraz iPadami, choć i z komputerem nie powinien sprawiać on kłopotów. Są tu do tego oczywiście konkursy i inne atrakcje, warto więc stoisko Mad Catza odwiedzić.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)