[PGA] Mionix szykuje myszkę badającą stres i mamy kolejny konkurs!

[PGA] Mionix szykuje myszkę badającą stres i mamy kolejny konkurs!

18.10.2015 13:20, aktual.: 19.10.2015 20:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na PGA 2015 ciekawe produkty pokazywała również firma Mionix. Marka, która na razie nie jest w naszym kraju zbytnio rozpoznawalna, ma zamiar ostro namieszać swoimi sprzętami już od przyszłego roku, kiedy to do sprzedaży trafi ich niezwykła myszka. Rozpocznie ona modę na zbieranie danych biometrycznych w trakcie trwania rozgrywki, co posłuży między innymi do nauki utrzymywania nerwów na wodzy, ale nie tylko.

Model Mionix Naos QG (od Quantified Gaming, czyli powiedzmy wymiernego grana) został sfinansowany na Kickstarterze. Poszerzy on ofertę firmy na początku 2016 roku. Ma wbudowany pulsometr, a także bada naprężenie skóry dłoni oraz potliwość, nakładając zebrane dane w graficznej formie na dowolną grę. Jeżeli zaczniemy pudłować w Counter-Strike'u przez stres, od razu będzie to widać. Daje to też fajny podkład pod komentarze podczas wielkich turniejów, kiedy emocje widocznie będą sięgać zenitu. Mionix nie ukrywa jednak, że myszką zainteresowali się też badacze. Takie narzędzie naukowe nie przestraszy, bo przecież byle gryzonia miał w ręku chyba każdy. Wyobraźcie sobie i np. horrory, wiedzące, kiedy można bardziej przerazić...

  • Jeden z prototypów Naos QG
  • Jeden z prototypów Naos QG
[1/2] Jeden z prototypów Naos QG

Producent podkreśla, że nie sprzedaje setek modeli, gdyż chce wyjść naprzeciw konkretnym potrzebom graczy. Oferuje myszki z trzech linii: Avior o tradycyjnym wyglądzie, wyprofilowanej Naos plus leżącej tak pośrodku nich Castor. Ma też całą jedną klawiaturę mechaniczną, dość dobrze znanego już Zibala 60, w parze ze zbierającymi dobre recenzje słuchawkami Nash. Do tego dochodzą porządne podkładki. Taką możecie u nas teraz wygrać. Do zdobycia jest duży model Mionix Sargas 900.

  • Słuchawki Nash
  • Klawiatura mechaniczna Zibal 60
[1/2] Słuchawki Nash

Zadanie ponownie jest proste. Prosimy wymyślić i zamieścić w komentarzu własną nazwę dla myszy z sensorami Naos QG, typu np. Biometryczny Sensyfikator. Liczy się pomysłowość, bo nagrodzimy najbardziej interesującą według nas propozycję. Jeden użytkownik może jak najbardziej zgłosić kilka swych pomysłów, więc pokombinujcie.

Obraz

Komentarze konkursowe przyjmujemy do wtorku 20 października do godziny 24. Po tym czasie nowe propozycje nie będą już brane pod uwagę. Zwycięzcę ogłosimy w następny czwartek, czyli 22 października, w oddzielnym wpisie na portalu. Poprosimy go wtedy o wypełnienie specjalnej ankiety z adresem do wysyłki.

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników portalu dobreprogramy.pl. Jeśli nie masz konta, cały czas możesz je sobie założyć. Nowi użytkownicy mają taką samą szansę na wygraną jak ci, którzy są z nami dłużej.

Tradycyjnie, tak zwane „multikonta” będą wykrywane i nie będą brane przez nas pod uwagę.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (81)