[PGA] Modularne obudowy Cooler Master z konkursem w tle

[PGA] Modularne obudowy Cooler Master z konkursem w tle

[PGA] Modularne obudowy Cooler Master z konkursem w tle
18.10.2015 14:56, aktualizacja: 18.10.2015 15:14

Komputerowcy, którzy cenią sobie porządną jakość, a także wygodę przy składaniu własnych zestawów PC, na pewno doskonale kojarzą firmę Cooler Master. Na PGA 2015 nie mogło oczywiście zabraknąć jej ciekawych obudów. Skupiano się przede wszystkim na prezentowaniu modeli z modułowej serii MasterCase 5. Powstała ona z myślą o dosyć dowolnej możliwości wymiany poszczególnych elementów konstrukcji.

W miarę potrzeby da się przykładowo dołożyć w różnych miejscach wentylatory, poprzestawiać poszczególne kratki, a w środku poprzesuwać napędy i tacki na dyski twarde. Karta graficzna się nie mieści? Wystarczy zmienić ułożenie części. Przy okazji obudowa rzecz jasna prezentować się może inaczej również z zewnątrz, zgodnie z preferencjami użytkownika. Montaż szklanego panelu z boku to tylko jedna z opcji.

Obraz

W tym miejscu mamy dla czytelników kolejny konkurs. Do zdobycia jest podkładka pod myszkę od Cooler Mastera, model Swift-FX. Zadanie znowu jest proste. Prosimy wypowiedzieć się w komentarzu na temat tego, co powinna mieć idealna obudowa komputerowa. Niekoniecznie musi to być realistyczne i do zrobienia. Tutaj liczy się pomysłowość, bo nagrodzimy najbardziej interesujący według nas komentarz.

Obraz

Komentarze konkursowe przyjmujemy do wtorku 20 października do godziny 24. Po tym czasie nowe propozycje nie będą już brane pod uwagę. Zwycięzcę ogłosimy w następny czwartek, czyli 22 października, w oddzielnym wpisie na portalu. Poprosimy go wtedy o wypełnienie specjalnej ankiety z adresem do wysyłki.

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników portalu dobreprogramy.pl. Jeśli nie masz konta, cały czas możesz je sobie założyć. Nowi użytkownicy mają taką samą szansę na wygraną jak ci, którzy są z nami dłużej.

Tradycyjnie, tak zwane „multikonta” będą wykrywane i nie będą brane przez nas pod uwagę. Jesteśmy bardzo dobrzy w wykrywaniu takich kont. Naprawdę, naprawdę.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (81)