[PGA] MSI – miniaturowy desktop, notebook z Eye Tracking i konkurs!

[PGA] MSI – miniaturowy desktop, notebook z Eye Tracking i konkurs!
Krzysztof Fiedor

18.10.2015 19:52, aktual.: 18.10.2015 21:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na imprezie pokroju PGA nie mogło oczywiście zabraknąć marki takiej jak MSI. Producent świetnych komponentów komputerowych pokazał też wydajny miniaturowy komputer stacjonarny, notebook dla graczy z technologią Eye Tracking i notebook z limitowanej serii dla fanów Heroes of the Storm.

Zacznijmy od komputera. To szczególny produkt. Model Nightblade MI-017EU mieści się w obudowie o pojemności zaledwie 10 litrów. To gratka dla tych, którzy szukają, małego, dyskretnego komputera, jednak o wydajności dorównującej typowym komputerom stacjonarnym. W środku znalazły się mocne podzespoły pokroju procesora Intel Core i5 i karty GeForce GTX 960M z wydajnym chłodzeniem. Na czas PGA model ten został przeceniony i można go kupić na miejscu w cenie 3749 zł.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Kolejną nowością prezentowaną na stoisku MSI jest notebook dla graczy z technologią Eye Tracking. Specyfikacja nie jest jeszcze do końca znana, wiemy że we wnętrzu znalazł się procesor Core i7 szóstej generacji w tandemie z pamięcią RAM DDR4. Sprzęt nie jest jeszcze gotowy do sprzedaży, jednak działa całkiem sprawnie a sterowanie wzrokiem okazuje się całkiem wygodne.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Miłośników gry Heroes of the Storm z pewnością zainteresuje notebook w limitowanej edycji wykorzystujący temat z gry na całej obudowie. Co ważne to nie jest żadna naklejka. Motyw z gry został dodany już na etapie wytłaczania obudowy. Prezentuje się naprawę ciekawie i wybija się wśród grafitowych, szarych czy też srebrnych konstrukcji.

Kolejny konkurs przed nami. Wraz z MSI zapraszamy do zabawy, w której będą aż trzy nagrody. Czyli nagrodzimy trzech naszych czytelników, którzy wezmą udział w konkursie. Konkurs jest wyjątkowo łatwy, oczekujemy wypowiedzi na temat ile portów USB optymalnie według Was powinien mieć notebook i dlaczego. Trzy wypowiedzi z solidnymi argumentami zostaną nagrodzone fantami od MSI w postaci zestawu maskotki i myszki MSI Interceptor DS100.

Obraz

Zaczynamy już teraz a swoje typy należy opublikować do wtorku (20.10.2015) do godziny 24.00. Po tym czasie wypowiedzi nie będą brane pod uwagę. Zwycięzców ogłosimy w następny czwartek (22.10.2015) w oddzielnym wpisie na portalu. Zwycięzców poprosimy wtedy o wypełnienie specjalnej ankiety z adresem do wysyłki.

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników portalu dobreprogramy.pl. Jeśli nie masz konta, cały czas możesz się zarejestrować. Nowi użytkownicy mają taką samą szansę na wygraną jak ci, którzy są z nami dłużej. Multikonta oczywiście nie będą brane pod uwagę. Zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (118)
Zobacz także