[PGA] Roccat – nowa myszka Kova, pojedynki z Teamem Roccat i konkurs dla czytelników!

[PGA] Roccat – nowa myszka Kova, pojedynki z Teamem Roccat i konkurs dla czytelników!
18.10.2015 18:54
[PGA] Roccat – nowa myszka Kova, pojedynki z Teamem Roccat i konkurs dla czytelników!

Firma Roccat coraz lepiej rozpoznawalna jest na naszym rynku. Za sprawą takich imprez IEM w Katowicach i PGA w Poznaniu gracze mogą zapoznać się z ofertą na żywo. Nie inaczej jest w ten weekend. Na dość sporym stoisku można osobiście pobawić się akcesoriami Roccata, zmierzyć się w turniejach czy też spotkać profesjonalnych graczy Team Roccat, Marcina „Jankos” Jankowskiego i Oskara „Vander” Bogdana.

My zapoznaliśmy się z najnowszą odsłoną myszki Roccat Kova, której sprzedaż ruszy dopiero 17 listopada. Na pierwszy rzut oka model ten kojarzy się z żołnierzami Imperium z uniwersum Gwiezdnych Wojen, nie sądzicie? Pod względem parametrów model ten prezentuje się świetnie, mamy czujnik laserowy 3500 DPI z funkcją Overdrive, która umożliwia ustawienie aż 7000 DPI. To za sprawą użytego procesora Turbo Core V2 32-bit ARM MCU. Fajnie prezentuje się też dwustrefowe podświetlenie rolki i tyłu myszki. Możemy wybierać spośród 16,8 mln kolorów.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Na stoisku Roccata można zakupić dostępny sprzęt po bardzo atrakcyjnych cenach. Fakt trzeba postać chwilę w kolejce. Rabaty są znaczne a sprzęt naprawdę świetny.

To na miejscu, jednak jeśli nie możecie być na miejscu mamy dla Was prostą zabawę, w której można wygrać wygodną myszkę Roccat Kone Pure. Zadanie jest wyjątkowo łatwe i każdy ma szansę wygrać atrakcyjną nagrodę. Wystarczy w komentarzu opisać, których elementów, funkcji brakuje w produktach Roccat, lub które należy poprawić. Wraz z przedstawicielem firmy wybierzemy najbardziej konstruktywny komentarz a autora nagrodzimy taką oto myszką.

350144299536967617

Zaczynamy już teraz a swoje zdanie na temat produktów należy opublikować do wtorku (20.10.2015) do godziny 24.00. Po tym czasie wypowiedzi nie będą brane pod uwagę. Zwycięzców ogłosimy w następny czwartek (22.10.2015) w oddzielnym wpisie na portalu. Zwycięzców poprosimy wtedy o wypełnienie specjalnej ankiety z adresem do wysyłki.

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników portalu dobreprogramy.pl. Jeśli nie masz konta, cały czas możesz się zarejestrować. Nowi użytkownicy mają taką samą szansę na wygraną jak ci, którzy są z nami dłużej. Multikonta oczywiście nie będą brane pod uwagę. Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (67)