[PGA] Techland zaprasza do udziału w rajdzie i konkursie!

[PGA] Techland zaprasza do udziału w rajdzie i konkursie!

[PGA] Techland zaprasza do udziału w rajdzie i konkursie!
17.10.2015 22:36

Na PGA 2015 rodzima firma Techland nie promuje dodatku do swojego hitu Dying Light, bo jego premiera dopiero na początku przyszłego roku, ale skupia się na stale aktualnym temacie rajdów. W sklepach debiutuje gra WRC 5 i na jej właśnie pokazaniu wydawcy zależy w Poznaniu najbardziej. W tym celu połączono siły z Thrustmasterem oraz Playseat, aby zwiedzający mogli poczuć się tak jak w prawdziwym aucie na szosie.

Jest tutaj więc stanowisko z dużym ekranem, wygodnym i profesjonalnym fotelem, a także naturalnie nowoczesna kierownica komputerowa w parze z pedałami. Można powalczyć o nagrody na najlepsze czasy przejazdu. Poza tym na rozstawionych komputerach pod ścianką możliwe jest przetestowanie WRC 5 przy standardowym sterowaniu, czyli na klawiaturze. Gra jest licencjonowanym produktem World Rally Championship. Stojące za nią studio Kylotonn Games zachwala zupełnie nowy silnik, zapewniający większy realizm zabawy, co w praniu sprawdzicie na stoisku Techlandu.

W tym miejscu mamy dla czytelników kolejny konkurs. Do zdobycia jest egzemplarz gry WRC 5 na PC w komplecie z koszulką. Zadanie ponownie jest proste. Prosimy wymyślić i zamieścić w komentarzu własne rozwinięcie skrótu WRC. Dobrze, by było związane z motoryzacją, ale pomysły typu Wanda Robi Ciasto także będą w porządku. Liczy się pomysłowość, bo nagrodzimy najbardziej interesujące według nas propozycje. Jeden użytkownik może też jak najbardziej zgłosić kilka rozwinięć skrótu.

Obraz

Komentarze konkursowe przyjmujemy do wtorku 20 października do godziny 24. Po tym czasie nowe propozycje nie będą już brane pod uwagę. Zwycięzcę ogłosimy w następny czwartek, czyli 22 października, w oddzielnym wpisie na portalu. Poprosimy go wtedy o wypełnienie specjalnej ankiety z adresem do wysyłki.

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników portalu dobreprogramy.pl. Jeśli nie masz konta, cały czas możesz je sobie założyć. Nowi użytkownicy mają taką samą szansę na wygraną jak ci, którzy są z nami dłużej.

Tradycyjnie, tak zwane „multikonta” będą wykrywane i nie będą brane przez nas pod uwagę. Jesteśmy bardzo dobrzy w wykrywaniu takich kont. Naprawdę, naprawdę.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (109)