[PGA] Xbox One przyciąga Larą Croft, ale konkurs mamy wiedźmiński!

[PGA] Xbox One przyciąga Larą Croft, ale konkurs mamy wiedźmiński!

[PGA] Xbox One przyciąga Larą Croft, ale konkurs mamy wiedźmiński!
17.10.2015 18:06, aktualizacja: 17.10.2015 21:52

Stoisko z konsolami Xbox One jest jednym z największych na PGA 2015, a z uwagi na charakterystyczną zieloną kolorystykę na pewno najłatwiej na nie trafić. Microsoft na targach postawił na przedstawienie tytułów dostępnych już od jakiegoś czasu na rynku, takich jak FIFA 16, wyścigi Forza Motorsport 6 czy gry na nowego Kinecta, ale większą atrakcją będzie dla fanów nowości okazja przedpremierowego sprawdzenia w akcji Rise of the Tomb Raider. Młoda Lara Croft jest w formie, a premiera dopiero 13 listopada.

Stanowisk tylko na tę propozycję Square Enix ustawiono sporo, aby zainteresowani nie musieli stać w długich kolejkach, a drugie tyle przeznaczono na pozostałe prezentowane produkty. Dodatkową atrakcją jest Forza 6 w wydaniu na fotele i kierownice, żeby można było bardziej wczuć się w akcję na ekranie. Promowana jest również kompilacja Rare Replay, czyli zestaw kilkudziesięciu odświeżonych gier znanego brytyjskiego studia deweloperskiego. Już z uwagi na liczbę tytułów w paczce jest ona bardzo opłacalna.

W tym miejscu mamy dla czytelników kolejny konkurs, nagrody w którym pozwolą odmienić posiadanego Xboksa One i tchnąć w niego nieco wiedźmińskiego kunsztu. Do rozdania jest 10 sztuk dobrej jakości skórek do naklejenia na konsolę, z wizerunkiem Geralta z Dzikiego Gonu. Nałożone na urządzenie nadadzą mu wyjątkowy, taki nieco limitowany wręcz wygląd. Zadanie jest proste, trzeba tylko popisać się wyobraźnią.

Prosimy wymyślić i zamieścić w komentarzu polski tytuł dla kolejnych przygód Lary Croft, coś w stylu przykładowo Tomb Raider: Złoty pociąg czy Grobowłaz reaktywacja. Liczy się pomysłowość, bo nagrodzimy najbardziej interesujące według nas propozycje. Jeden użytkownik może zgłosić kilka tytułów, więc tym bardziej zachęcamy do udziału.

Obraz

Komentarze konkursowe przyjmujemy do wtorku 20 października do godziny 24. Po tym czasie nowe propozycje nie będą już brane pod uwagę. Zwycięzców ogłosimy w następny czwartek, czyli 22 października, w oddzielnym wpisie na portalu. Zwycięzców poprosimy wtedy o wypełnienie specjalnej ankiety z adresem do wysyłki.

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników portalu dobreprogramy.pl. Jeśli nie masz konta, cały czas możesz je sobie założyć. Nowi użytkownicy mają taką samą szansę na wygraną jak ci, którzy są z nami dłużej.

Tradycyjnie, tak zwane „multikonta” będą wykrywane i nie będą brane przez nas pod uwagę. Jesteśmy bardzo dobrzy w wykrywaniu takich kont. Naprawdę, naprawdę.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (95)