Photoshop Express 2.0 — 4 dolary za usuwanie szumu

Photoshop Express 2.0 — 4 dolary za usuwanie szumu

16.03.2011 16:35

Przeznaczona dla iOS wersja programu do podstawowej obróbki grafiki — Adobe Photoshop Express — została dziś wydana w wersji 2.0.

Photoshop Express 2.0 niewiele się zmienił względem poprzedniej wersji, jednak zmiany warte są uwagi. W tym wydaniu znalazł się pierwszy płatny moduł, który można kupić z poziomu programu, o nazwie Camera Pack. Pakiet dodaje 3 funkcje do Photoshop Express. Najważniejszym elementem Camera Pack jest wtyczka usuwająca szumy i ziarno ze zdjęć (Reduce Noise). Ponadto dzięki Camera Pack możliwe jest zrobienie zdjęcia z opóźnieniem 3- lub 10-sekundowym (Self Timer) a zrobione zdjęcie szybko podejrzeć i, jeśli jest nieudane, skasować (Auto Review).

Cena Camera Pack to 3,99 dolara. Jak możemy przeczytać na blogu wydawcy, dzięki temu dodatkowi efekty pracy w Photoshop Express będą bardziej profesjonalne. Adobe ma za sobą lata doświadczenia z dziedzinie usuwania szumu, co niemal gwarantuje dobre efekty. Sam komponent Reduce Noise z pewnością jest wart tej ceny, jednak pozostałe dwa dodatki nie każdemu się przydadzą i umieszczanie ich w jednym pakiecie może budzić wątpliwości. Ponadto tak prosta funkcja, jak prezentacja zdjęcia po jego zrobieniu, aż prosi się o udostępnienie za darmo lub dodanie na stałe do Photoshop Express.

Najnowsza wersja Photoshop Express dla iOS jest już dostępna za darmo w App Store. Dostępna jest również wersja 1.3.1 dla urządzeń z systemem Android, którą można pobrać z Android Market.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)