Piekło zamarzło: Google aktualizuje aplikację do wyszukiwania na Windows Phone

Piekło zamarzło: Google aktualizuje aplikację do wyszukiwania na Windows Phone

19.11.2013 11:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Google co raz rzuca kłody pod nogi dla systemu Windows Phone. Najpierw doświadczyliśmy usunięcia oficjalnej aplikacji YouTube z marketu, a nie tak dawno rykoszetem pozbawiono użytkowników mobilnego systemu od Microsoftu usługi Google Voice. Tym bardziej zdziwiła informacja o tym, że Google... zaktualizowało aplikację do wyszukiwania na Windows Phone.

Google, bo tak się nazywa ta aplikacja, pozwala na wyszukiwanie za pomocą najbardziej rozpoznawalnego silnika w Internecie. Dzięki niej znajdziemy w sieci dotyczące interesujących nas zagadnień strony, obrazki oraz wiadomości, także przy użyciu komend głosowych. Aktualizacja przynosi zmiany w interfejsie, możliwość logowania na konto Google, poprawki w wyszukiwaniu grafik oraz inne mniejsze zmiany. Dla nas najważniejsza nowość to możliwość rozpoznawania mowy w języku polskim. Ponad rok użytkownicy Windows Phone czekali na aktualizację i chyba nikt nie spodziewał się, po zamieszaniu chociażby z YouTube, że jeszcze otrzymamy cokolwiek od Google na Windows Phone. Może coś się w końcu zmienia?

Obraz

Jeszcze za wcześnie, aby jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, nadal brak choćby oficjalnej aplikacji YouTube. Ważne jednak, że mały krok został zrobiony. Aplikacja dostępna jest za darmo na Windows Phone 8 i 7.5.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)