Pierwsza publiczna beta Cyberduck dla Windows

Pierwsza publiczna beta Cyberduck dla Windows

13.12.2010 17:04

Dziś pojawiła się publiczna beta wersji 4.0 dostępnego na licencji GPL klienta FTP, SFTP, DAV i S3 — Cyberduck. Program po raz pierwszy trafia na systemy Windows, ale jest doskonale znany użytkownikom systemu Mac OS X, głównie za sprawą prostego interfejsu idącego w parze z szerokim wachlarzem możliwości.

Cyberduck to program, u podstaw którego leżała potrzeba zbudowania klienta FTP z nieskomplikowanym interfejsem. Klient pozwala połączyć się z wieloma serwerami jednocześnie i wymieniać dane z wszystkimi. Prędkość oraz liczba połączeń może być określona przez użytkownika, podobnie jak kolejność pobierania oraz kodowanie znaków używane przez serwer. Po zerwaniu połączenia transfer może być wznowiony, bez względu na to czy było to pobieranie czy wysyłanie plików. Nawiązywane połączenia można zapisywać w postaci zakładek, razem z hasłami.

Publiczną betę programu można pobrać dla systemu Windows w dziale PROGRAMY -> Internet i komunikacja -> Klienty FTP. Dostępna jest również najnowsza wersja Cyberduck dla systemu Mac OS X.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)