Pierwszy dzień IEM 2019 kończymy konkursem!

Pierwszy dzień IEM 2019 kończymy konkursem!
Krzysztof Fiedor

01.03.2019 23:42, aktual.: 02.03.2019 14:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pierwszy dzień święta dla graczy komputerowych dobiega końca. Katowicki Spodek i budynek MCK (Międzynarodowe Centrum Konferencyjne) oblegane były przez pierwszą falę spragnionych cyfrowych pojedynków. W strefie EXPO można było obejrzeć ciekawe ekspozycje producentów sprzętu dla graczy, oraz wziąć udział w licznych aktywnościach i atrakcjach przygotowanych przez wystawców. Przy tej okazji redakcja dobrychprogramów również przygotował konkurs dla czytelników, którzy na Intel Extreme Masters 2019 pojawić się nie mogą lub nie udało im się zdobyć ciekawych fantów podczas zwiedzania IEM. Zapraszamy do pierwszego konkursu (z trzech), w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody.

W naszym piątkowym konkursie do zdobycia są dwie nagrody. Pierwszą nagrodą jest plecak Lenovo Armored Backpak, który jest w stanie pomieścić nawet siedemnasto-calowego gamingowego notebooka. Wśród opinii można też wyłapać, że do plecaka zmieszczą się nawet dwa notebooki, choć ten drugi musi być nieco mniejszy.

Obraz

Drugą nagrodą jest zestaw słuchawkowy Lenovo Legion Stereo Headstet. To komfortowy zestaw słuchawkowy z mikrofonem, który z pewnością docenią gracze w cyfrowych pojedynkach. Duże przetworniki (50mm) i wygodne muszle powinny podnieś komfort zarówno podczas sesji w ulubioną grę jak i podczas słuchania muzyki.

Obraz

A co należy zrobić, aby stać się właścicielem jednej z dwóch atrakcyjnych nagród? Tu można sparafrazować jednego z klasyków... wystarczy odpowiedzieć na jedno ... ważne pytanie :) które brzmi:

Co przy grach e-sportowych jest ważniejsze: procesor czy grafika? Dlaczego?

Na odpowiedzi zarejestrowanych czytelników czekamy do wtorku (5 marca) do końca dnia. Wybierzemy dwie, naszym zdaniem najciekawsze odpowiedzi. Kreatywność również będzie doceniona. Zwycięzców ogłosimy w odrębnym wpisie 7 marca 2019. Pełna treść regulaminu.

Zachęcamy też do śledzenia i komentowania naszej relacji z Intel Extreme Masters. Wszystkie wpisy dotyczące tego wydarzenia znajdziecie w dedykowanej sekcji lub w serii Intel Extreme Masters 2019.

(_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['nc', 'false']); (_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['cmp', false]); (_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['hit', 'gde-default', '15ZLcu_aGLZHzWp.zAXZHdU5HZEZP8bpNXXS6Q2fg8f.X7', 'knknkljpgc', 'kdkutjblghftugiywocugkpahjkx'], ['viewable', 'gde-default', '15ZLcu_aGLZHzWp.zAXZHdU5HZEZP8bpNXXS6Q2fg8f.X7', 'xnrtnidufx', '_gde_isndwl_xnrtnidufx']);

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (88)