Piranha Bytes zapowiedziało Risen 3

Piranha Bytes zapowiedziało Risen 3

Źródło: allgamesbeta.com
Źródło: allgamesbeta.com
Karolina Kowasz
24.02.2014 09:07

O planach stworzenia nowej gry, studio poinformowało po raz pierwszy kilka miesięcy temu na Facebooku. Głównym pytaniem było, czy będzie to nowy Gothic, skoro Piranha Bytes odzyskało prawa do marki, czy też zostanie ogłoszony nowy projekt. Teraz już wiemy, że chodziło o Risen 3: Titan Lords.

Źródło: allgamesbeta.com
Źródło: allgamesbeta.com

Do sieci wypłynęły już pierwsze zrzuty ekranu i wstępne projekty, które mają pokazywać jak nowy Risen wygląda. Jeżeli są one prawdziwe, to można mówić o naprawdę pięknej grafice projektu. Pewne jest natomiast, że w nową grę będziemy mogli zagrać na platformach PC, Xbox 360 i Playstation 3. Póki co, nie ma żadnych planów odnośnie wydania jej na konsole kolejnej generacji, najprawdopodobniej jednak Piranha Bytes nie zdecyduje się na taki krok.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Niewiele na razie można powiedzieć o samej rozgrywce. Z dostępnych informacji można się dowiedzieć, że akcja będzie działa się w średniowiecznych realiach fantasy. Twórcy zapowiadają także otwartą strukturę świata oraz dużo zmian, w porównaniu z poprzednią częścią. Nowa odsłona nie będzie kontynuowała tematu piratów. Więcej doniesień o nowym Risenie powinno pojawić się w ciągu kilku najbliższych dni.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)