Planet Hero na weekend: platformówka dla pokręconych

Planet Hero na weekend: platformówka dla pokręconych
Rafał Szramowiat

12.12.2015 08:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Planet Hero, sympatyczną platformówkę stawiającą w głównej mierze na zręczność i podzielność uwagi. Nie bez znaczenia pozostaje tu też orientacja w terenie, ponieważ niejednokrotnie zdarzy się, że wykręci, obróci i pokręci zdrowo naszym bohaterem po całej planszy gry.

Wcielając się w rolę dziarskiego rycerzyka przemierzamy niezdobyte dotąd planety celem odbicia galaktyki z rąk Lorda Ciemności.

Planet Hero

Podstawowym zadaniem gracza jest sprawne przeskakiwanie pomiędzy obracającymi się globami, kolekcjonowanie wszelkich możliwych dodatków oraz walka z natrętnymi obrońcami totemów czyli obiektów, które należy czym prędzej wyeliminować na każdej napotkanej planecie. Jeśli to już mamy za sobą, wówczas pozostaje już tylko walka z bossem układu.

Głównym utrudnieniem w grze jest stale upływający czas. Istnieje na szczęście możliwość jego systematycznego uzupełniania, ale wymaga to dużej mobilności, szczęścia i umiejętnego poruszania się między globami. W tym akurat pomaga niewielkich rozmiarów, ale dobrze przygotowana mapa całej galaktyki, w której akuratnie się znajdujemy.

Z każdym układem gra staje się coraz trudniejsza, ale również bogatsza o kolejne, nowe dodatki. Mimo niewielkiej stosunkowo liczby światów do odkrycia zabawa w Planet Hero przynosi dużo frajdy, a spora liczba innych urozmaiceń rodzi dużą przyjemność z zabawy i powoduje, że gra szybko się nie nudzi.

Grę Planet Hero można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> Platformowe.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)