Play NOW – Play uruchamia usługę VOD w cenie abonamentu i bez opłat za dane

Play NOW – Play uruchamia usługę VOD w cenie abonamentu i bez opłat za dane

Play NOW – Play uruchamia usługę VOD w cenie abonamentu i bez opłat za dane
18.08.2016 12:15, aktualizacja: 18.08.2016 12:28

Raczej trudno oczekiwać, by po ogromnym sukcesie Netfliksa na wielu światowych rynkach, miała się pojawić globalna lub lokalna usługa, która zagrozi dominacji Amerykanów. Nie oznacza to jednak, że brakuje chętnych, by uszczknąć nieco z rynku usług wideo opartych na strumieniowaniu. Jednym z nich jest polski operator Play.

Zobaczcie, czym jest PLAY NOW ;)

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej, której zapis można obejrzeć poniżej, Play ogłosiło wprowadzenie nowej usługi, Play Now. Nie należy jednak oczekiwać, że Play będzie realizował model obrany przez Netfliksa, łącznie ze stawianiem nacisku na najwyższą jakość oryginalnych serii i filmów. Play Now można raczej porównać do tradycyjnej usługi VOD.

Play Now będzie dostępny w dwóch wariantach. Oba z nich będą dostępne w cenie abonamentu, zaś operator nie będzie naliczać opłat za wykorzystanie transferu danych. W pakiecie Mini znajdą się takie stacje telewizyjne, jak History, BBC Lifestyle, QYOU, Fokus TV, VH1 Classic, MTV Music, Polsat Viasat History i Stars TV.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Pakiet podstawowy, z którego będą mogli skorzystać klienci opłacający kosztowniejsze abonamenty, poszerza tę ofertę o TNT, CNN, Nickelodeon i Paramount TV. Dodatkowo, poza abonamentem, płatne będą pakiety z programami dla dzieci czy muzycznymi. Ich ceny wyniosą od 5 do 20 zł.

Warto też zwrócić uwagę, że oprócz możliwości oglądania stacji telewizyjnych, Play Now będzie udostępniało dwa filmowe hity na miesiąc całkowicie bezpłatnie. Wiadomo już także, że skorzystać z usługi będzie można na Androidzie, iOS-ie oraz w wersji przeglądarkowej.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)