Play podnosi ceny usług na kartę. Sprawdź co się zmieni

Play podnosi ceny usług na kartę. Sprawdź co się zmieni

fot. Play
fot. Play
Arkadiusz Stando
18.02.2021 13:54, aktualizacja: 18.02.2021 15:15

W sierpniu ubiegłego roku P4 sp. z o.o. zmienił cennik taryf "na kartę". Teraz operator poinformował o kolejnej podwyżce cen, która wejdzie w życie już niebawem.

Począwszy od 23 marca 2021 roku zmienią się ceny połączeń oraz wiadomości SMS i MMS w ofertach Play na kartę. Jest drożej, ale podwyżka nie jest zbyt drastyczna. Dla osób korzystających dość rzadko z telefonu będzie raczej niezauważalna. Zmiany dotyczą także klientów usługi Red Bull Mobile.

Klienci Play na kartę zapłacą 39 groszy (o 4 grosze więcej) za minutę połączenia głosowego lub wideo do każdego z krajowych operatorów sieci komórkowych i stacjonarnych. Z kolei w ofertach odNowa i Rok ważności konta cena analogicznych połączeń wzrośnie z 39 groszy do 45 groszy. Podrożeją także wiadomości SMS.

Cena wysłania SMS do operatorów wszystkich sieci komórkowych w Polsce wzrośnie z 20 groszy do 25 groszy. Zmiana ceny dotyczy wszystkich ofert oprócz "Play na Kartę odNowa". Z kolei cena MMS na e-mail oraz MMS w roamingu w strefie Euro i ze strefy Euro wzrośnie z 40 groszy do 45 groszy.

Play poinformował także o wprowadzeniu nowej oferty promocyjnej. "Promocja dla Wielkiej Brytanii" umożliwi klientom mniejsze opłaty za korzystanie z usług na terenie UK, pomimo że państwo to nie jest już członkiem Unii Europejskiej. Klienci mogą skorzystać także z pakietów, które oferują nielimitowane wiadomości SMS i połączenia, a także pakiet internetowy. Są to:

  • Solo S – 20 zł miesięcznie (brak pakietu internetowego)
  • Solo M – 25 zł miesięcznie (10 GB pakietu)
  • Solo L – 30 zł miesięcznie (15 GB pakietu)
  • Solo XL - 35 zł miesięcznie+ nielimitowane SMS-y i brak limitu GB (prędkość spada po przekroczeniu 20 GB)

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (214)