PlayStation 5 coraz bliżej. Sony Polska uruchamia specjalny newsletter

fot. Shutterstock.com
fot. Shutterstock.com
Piotr Urbaniak

04.02.2020 17:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeśli czekasz niecierpliwie na PlayStation 5, to Sony ma dla Ciebie mały smaczek. Firma przygotowała newsletter, który pozwoli na bieżąco otrzymywać informacje o nowej konsoli.

"Zaczęliśmy prezentować niektóre z niesamowitych funkcji, w jakie wyposażona będzie konsola PlayStation 5, nie jesteśmy jednak jeszcze gotowi, by w pełni ujawnić nową generację PlayStation" – pisze Sony w ogłoszeniu. "Zarejestruj się poniżej, aby być jedną z pierwszych osób, które będą otrzymywać najnowsze informacje w momencie ich publikacji, w tym wiadomości o dacie premiery i cenie PS5 oraz zapowiadanej gamie gier premierowych na PS5" – wyjaśnia firma.

Zyskujemy przy tym jeszcze jedno potwierdzenie, że urządzenie zadebiutuje w okresie świątecznym 2020 roku. Niby niewiele, ale worek z informacjami dopiero ma zostać otwarty. W pierwszej kolejności dla subskrybentów rzeczonej listy mailingowej. Całkiem zmyślna reklama, można by rzec. W dodatku pozwalająca już teraz oszacować poziom zainteresowania nowym sprzętem.

Zapisy do newslettera dostępne są pod tym adresem i przynajmniej sam formularz zapisu jest w języku polskim. Czy Sony przetłumaczy także napływające ogłoszenia — sprawa otwarta.

PlayStation 5 – wciąż bez szczegółów

Podczas gdy konkurencyjny Microsoft mówi o swym Xboksie Series X naprawdę wiele i zdążył ujawnić już m.in. jego wygląd, Sony w sprawie PS5 okazuje się zdecydowanie bardziej powściągliwe. Główny architekt projektu, Mark Cerny, cedzi detale jak może. Wiemy o zastosowaniu komponentów AMD, szybkim dysku SSD czy haptycznych możliwościach kontrolera, ale to bez wątpienia nie są informacje, które pozwoliłyby na zbudowanie w głowach fanów przekrojowego obrazu całej konsoli.

Nic dziwnego, że każdą kolejną plotkę społeczność przyjmuje z wielkim entuzjazmem. A to z kolei prowadzi do medialnego bałaganu, który uprzątnąć mogą tylko oficjalne ogłoszenia. Takie jak notki wysyłane poprzez powyższy newsletter. I cóż, subskrybentów zapewne nie zabraknie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)