PlayStation 5 Showcase już 16 września. Jest szansa, że Sony w końcu poda cenę

PlayStation 5 Showcase już 16 września. Jest szansa, że Sony w końcu poda cenę

PlayStation 5 Showcase już 16 września. Jest szansa, że Sony w końcu poda cenę
12.09.2020 16:11

Sony zapowiedziało, że 16 września odbędzie się PlayStation 5 Showcase. Na trwającej około 40 minut prezentacji firma planuje podzielić się z fanami najnowszymi informacjami na temat nadchodzących tytułów startowych na PS5 oraz kluczowymi informacjami na temat konsoli.

Nie padła oficjalnie informacja, że Sony poda cenę PS5, jednak jest duża szansa, że już w środę dowiemy się, jak nowa konsola wypada na tle konkurencji. Przypominamy, że Microsoft zapowiedział, że za Xbox Series X będzie trzeba zapłacić za 2249 zł, zaś tańszy, pozbawiony napędu i wyposażony w słabszy układ graficzny, Xbox Series S będzie kosztować 1349 zł. Konsole dostępne będą również w abonamencie Xbox All Access.

Czego jeszcze możemy spodziewać się w czasie konferencji? Być może doczekamy się fragmentów rozgrywki wcześniej zapowiedzianych tytułów startowych. Wiadomo, że Sony będzie chciało się podzielić aktualnościami związanymi z tytułami od Worldwide Studios oraz "innych światowej klasy partnerów".

Konferencja PlayStation 5 Showcase odbędzie się 16 września o godzinie 22.00 czasu polskiego. Będziecie mogli ją śledzić na żywo na oficjalnym kanale PlayStation w serwisie YouTube oraz na oficjalnej stronie.

Jak na razie wiadomo, że premiera PS5 odbędzie się "w okresie świątecznym 2020 r." Jest więc duża szansa również na to, że w środę poznamy także dokładną datę, kiedy konsola trafi do sklepów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)