PlayStation 5 – wygląd konsoli. Sony w końcu pokazało sprzęt w pełnej krasie

PlayStation 5 – wygląd konsoli. Sony w końcu pokazało sprzęt w pełnej krasie

PlayStation 5 – wygląd konsoli. Sony w końcu pokazało sprzęt w pełnej krasie
Piotr Urbaniak
11.06.2020 23:16, aktualizacja: 12.06.2020 00:16

Po miesiącach oczekiwań i spekulacji w końcu się doczekaliśmy. Korzystając z czwartkowej prezentacji gier pod hasłem The Future of Gaming Show, Sony pokazało konsolę PlayStation 5 w całej okazałości.

PlayStation 5 wyraźnie komponuje się z wcześniej zaprezentowanym kontrolerem DualSense i jego wzorem jest biało-czarne. Ma też niebieskie diody. Sądząc po ekstrawaganckim, a jednocześnie falistym profilu może się wydawać, że nie jest przystosowane do pracy w poziomie—ale to wniosek błędny. Materiały producenta prezentują obydwie aranżacje, tj. pion i poziom.

Na froncie widzimy szczelinę napędu BD, a także dwa wejścia USB 3, z czego jedno typu C. Nie wiadomo jeszcze, co w przypadku tylnego I/O.

Obraz
Obraz

Konsola pojawi się w dwóch wersjach

Zgodnie z przewidywaniami, konsola pojawi się od razu w dwóch wersjach, ale nie będą to zwykła i Pro. Obok edycji regularnej, do sprzedaży trafi PlayStation 5 Digital Edition. Pozbawiona czytnika optycznego i zapewne nieco tańsza.Sony pokazało ponadto cały zestaw dedykowanych akcesoriów. Są wśród nich: zestaw słuchawkowy, pilot, stacje ładowania do kontrolerów i kamerka. Wszystko biało-czarne.

PS5 Hardware Reveal Trailer

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (238)