Plus wprowadza „nielimitowany” Internet LTE również w niskich abonamentach

Plus wprowadza „nielimitowany” Internet LTE również w niskich abonamentach

Plus wprowadza „nielimitowany” Internet LTE również w niskich abonamentach
20.08.2014 18:28

W Plusie Internet LTE bez limitów w ramach oferty Internet Power LTE będzie dostępny już w abonamencie za 29,90 zł.

Na początku tego tygodnia informowaliśmy Was, że sieć komórkowa Play wprowadziła nową markę PLAY INTERNET. W nowej ofercie przez pierwsze pół roku nie ma żadnych limitów, dotyczy to wszystkich standardów przesyłania danych. Natomiast potem w najtańszym abonamencie wynoszącym 49,99 zł dostajemy 25 GB, a za nielimitowany Internet musimy zapłacić dodatkowe 20 zł. Teraz operator Plus, który wcześniej oferował nielimitowany Internet LTE wprowadza koniec limitów danych również w najniższych abonamentach, jednak tylko w ramach zasięgu LTE.

Obraz

Od dzisiaj Internet Power LTE jest dostępny w Plusie także w dwóch najniższych abonamentach wynoszących 29,90 i 49,90 zł miesięcznie. Korzystanie z Internetu LTE bez limitu danych możliwe jest przez całą długość umowy. Natomiast przez pierwsze 6 miesięcy obowiązywania umowy usługa dostępna jest całkowicie za darmo, a później kosztuje dodatkowe 10 zł miesięcznie. Tak samo jak w pozostałych taryfach Power LTE będą obowiązywały klasy serwisu. Do wyczerpania pakietu podstawowego, transfer danych odbywa się z maksymalną dostępną prędkością Internetu, natomiast po jego wyczerpaniu, nadal możemy korzystać z szybszego połączenia, o ile jesteśmy w zasięgu LTE. W zależności od klasy serwisu (wysokości abonamentu) transfer danych odbywa się z różną maksymalną prędkością - w klasie efektywnej (abonament 49,90 zł) prędkość wynosi do 5 Mb/s, natomiast w klasie podstawowej (abonament 29,90 zł) do 1 Mb/s.

Nowa oferta jest dostępna przy podpisaniu umowy, zarówno w wersji ze sprzętem (modem i router), a także w wersji tylko SIM. Podobną ofertę Internetu Power LTE w najniższych abonamentach w ciągu najbliższych dni wprowadzi również Cyfrowy Polsat.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (51)