Pluszowy kontroler, Flappy, do grania we Flappy Bird

Pluszowy kontroler, Flappy, do grania we Flappy Bird

Pluszowy kontroler, Flappy, do grania we Flappy Bird
Karolina Kowasz
11.03.2014 15:09

Szaleństwo Flappy Bird najwyraźniej ogarnęło cały świat. Mimo że twórca zrezygnował z dystrybucji gry, nadal mamy wiele odsłon nawiązujących do pierwotnego pomysłu, mniej lub bardziej udanych, zaś do oryginału właśnie powstał... pluszowy kontroler w kształcie ptaka.

Oto Flappy, pluszowy kontroler, za pomocą którego możecie grać właśnie we Flappy Bird. Wyposażony jest on w sensor, który kontaktuje się bezprzewodowo z telefonem lub tabletem i jest czuły na poruszanie pluszakiem.

Pomysł powstał w głowach Briana i Jenn, którzy zdecydowali się na zbiórkę pieniędzy poprzez swoją stronę, aby móc stworzyć i rozpowszechnić ten szalony kontroler. Liczą oni na zebranie aż 25 tysięcy dolarów.

Maskotkę do grania możecie zakupić tutaj. Jej cena to 15 dolarów, zaś wysyłka do Polski wyniesie was kolejne dwanaście dolarów i 95 centów. Gra, będąca kolejną wersją hitu Donga Nguyena, będzie dostępna za darmo w App Store i Google Play Store. Możecie także wysłać komuś kontroler jako prezent. Należy jednak mieć na uwadze, że pluszaka otrzymacie wyłącznie wtedy, gdy twórcy uzbierają całą kwotę.

Miłośnicy Angry Birds zawsze mogą zrobić sobie procę albo katapultę.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)