Pod koniec stycznia premiera Internet Explorer 9 RC

Pod koniec stycznia premiera Internet Explorer 9 RC

03.01.2011 11:55, aktualizacja: 11.02.2011 02:15

Microsoft jest już gotowy do wydania wersji RC Internet Explorera 9. Według niepotwierdzonych informacji premiera będzie miała miejsce 28 stycznia.

Prace nad najnowszą wersją przeglądarki dla systemu Windows trwają od września zeszłego roku. Zdaniem serwisu LiveSide, premiera IE 9 RC będzie miała miejsce pod koniec tego miesiąca. Informację potwierdza WinRumors, również opierając się na anonimowych informacjach. Wersja finalna przeglądarki miałaby zostać zaprezentowana w kwietniu, najprawdopodobniej podczas konferencji dla deweloperów MIX ’11. Wiadomości te jak dotąd nie zostały potwierdzone ani zdementowane przez Microsoft.

Firma powiadomiła wczoraj, że dotychczasową wersję beta IE 9 pobrano w sumie 20 mln razy przez internautów. Wersja rozwojowa przeglądarki Microsoftu ujrzała światło dzienne 15 września zeszłego roku podczas konferencji w San Francisco. Najnowsze wydanie IE 9 jest używane przez około 0,46% internautów na całym świecie.

Internet Explorer 9 w wersji beta jest dostępny w naszym vortalu z działu PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Przeglądarki stron WWW. Jest to wydanie testowe, dlatego też może działać niestabilnie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (41)