Podsumowanie nowości z minionego tygodnia

Podsumowanie nowości z minionego tygodnia

Podsumowanie nowości z minionego tygodnia
02.09.2013 02:30, aktualizacja: 08.09.2013 16:36

Poszukujecie prostego odtwarzacza plików wideo wspierającego wiele formatów i nośniki DVD? Zastanawiacie się jak zautomatyzować często wykonywane operacje na komputerze lub edytować zawartość menu kontekstowego w Eksploratorze Windows? Jeśli tak, sprawdźcie aplikacje, które na przestrzeni ostatniego tygodnia poszerzyły bazę oprogramowania w portalu dobreprogramy.

Obraz

Jedną z najciekawszych naszym zdaniem pozycji wśród nowości w tym tygodniu jest odtwarzacz multimedialny Wondershare Player, obsługujący niemal wszystkie najpopularniejsze formaty multimediów oraz nośniki DVD z filmami. Charakteryzuje się on prostą obsługą, szybkością działania oraz brakiem wodotrysków nieprzydatnych dla przeciętnego użytkownika. Aplikacja wyposażona została w dopracowany i przyjazny interfejs graficzny, skupiający w sobie jedynie podstawową (ale w pełni wystarczającą) funkcjonalność do wygodnego oglądania filmów w domowym zaciszu. Umożliwia ona odtwarzanie standardowych plików wideo (MKV, WMV, MPEG, AVI i inne), audio (WMA, MP3, M4A, AAC, FLAC itp.) i nośników DVD (wraz z menu), dobrze radząc sobie z multimediami w jakości HD oraz obsługując przy tym wyświetlanie napisów w formatach ASS, SSA i SRT. Odtwarzacz wspiera standard Surround 5.1.

Obraz

Na tym jednak nowości się nie kończą. Wśród debiutujących na łamach portalu pozycji znajdziemy także nieskomplikowane narzędzia Advanced Disk Cleaner do odzyskiwania wolnej przestrzeni na dysku twardym, Win7 MAC Address Changer przeznaczone do zmiany adresów MAC kart sieciowych, WakeMeOnLan, umożliwiające zdalne wyłączanie/włączanie komputerów w sieci lokalnej, FileMenu Tools, dające możliwość łatwej edycji zawartości menu kontekstowego w Windows, a także GeForce Experience do aktualizacji sterowników układów graficznych GeForce i dostosowywania ustawień gier pod konkretny komputer oraz Wondershare Disk Manager Free pomocne przy partycjonowaniu i zarządzaniu dyskami twardymi. Dział odtwarzaczy multimedialnych poszerzył się o odtwarzacze DVDFab Media Player i BeePlayer, z kolei dla webmasterów i osób rozpoczynających przygodę z tworzeniem stron WWW udostępniliśmy programy WeBuilder, HTMLPad, Rapid PHP, Rapid CSS oraz Rapid SEO Tool. Swoją uwagę zwrócić również warto na zaawansowane narzędzie Nexus Root Toolkit do obsługi smartfonów/tabletów Nexus, pakiet do obsługi multimediów Freemore Audio Video Suite, zestaw narzędzi AutoIt, mających za zadanie automatyzację różnych operacji możliwych do wykonania w systemie Windows, środowisko programistyczne Unreal Development Kit do tworzenia gier, aplikację do kreowania pokazów slajdów Wondershare DVD Creator i program Eassos System Restore, pozwalający tworzyć kopie zapasowe systemu Windows. Pozostałe nowości w naszej bazie to Anvi Slim Toolbar, All Free DVD Ripper, Undelete Navigator, Akcyza 2012, BitZilla, R-Wipe & Clean, Wondershare Free YouTube Downloader oraz FastPaste.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do testowania debiutujących na łamach dobrychprogramów aplikacji. Czekamy również na Wasze propozycje oprogramowania, które chcielibyście, abyśmy to my przetestowali i udostępnili w naszej bazie :-)

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)