Podsumowanie nowości z minionego tygodnia

Podsumowanie nowości z minionego tygodnia

08.09.2013 17:20, aktual.: 09.09.2013 12:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Poszukujecie lekkiego i prostego w obsłudze edytora dla programistów? Chcielibyście odzyskać przypadkowo utracone dane lub poszukujecie bezpłatnego narzędzia, które pozwoli na zdalną administrację komputerem z dowolnego miejsca na świecie? Jeśli tak, sprawdźcie aplikacje, które na przestrzeni ostatniego tygodnia poszerzyły bazę oprogramowania w portalu dobreprogramy.

Obraz

Wśród debiutujących w tym tygodniu na naszym portalu nowości jedną z najciekawszych pozycji jest EuroOffice 2012, bezpłatny pakiet biurowy stworzony na bazie popularnego OpenOffice'a, który oferuje bogaty zestaw aplikacji do tworzenia dokumentów tekstowych, arkuszy kalkulacyjnych czy też prezentacji multimedialnych i stanowi godną uwagi propozycję nie tyle dla użytkowników domowych, co również różnego rodzaju instytucji oraz przedsiębiorstw. Oprogramowanie obejmuje takie aplikacje jak edytor tekstu EuroOffice Writer, arkusz kalkulacyjny EuroOffice Calc, narzędzie do tworzenia prezentacji EuroOffice Impress, program do rysowania i edycji grafiki EuroOffice Draw i zarządzania bazą danych EuroOffice Base. Dostępne jest ono w 7 językach (w tym polskim) i umożliwia obsługę plików stworzonych przy użyciu pakietu Microsoft Office. EuroOffice 2012 pozwala również na zapisywanie danych we własnych formatach, zgodnych z otwartym standardem ISO OpenDocument Format.

Obraz

Na tym jednak nowości się nie kończą. Wśród debiutujących na łamach portalu programów znajdziemy polski odtwarzacz plików audio/wideo o nazwie MyPlayer, narzędzie XXCLONE do tworzenia kopii zapasowych partycji, aplikację Atomic Alarm Clock, stanowiącą zamiennik systemowego zegarka, a także zestaw narzędzi CryEngine Free SDK przeznaczonych do tworzenia gier 2D oraz 3D na takie platformy jak PlayStation 3, Xbox 360, Wii U i komputery klasy PC oraz narzędzie Wise Video Downloader, umożliwiające pobieranie klipów z serwisu YouTube. Swoją uwagę zwrócić warto również na program Tunngle do tworzenia wirtualnych sieci LAN dla graczy, Supremo, dajcy możliwość zdalnej administracji komputerem, edytory dokumentów Classic PDF editor i Nitro Pro, narzędzie do synchronizacji danych TeamDrive, oprogramowanie do odzyskiwania danych Wondershare Data Recovery, Wondershare Photo Recovery i eSupport UndeletePlus, a także edytory dla programistów Light Table, EMPU i Ultimate++. Dla amatorów cyfrowej fotografii udostępniliśmy oprogramowanie graficzne Photo Manager, umożliwiające kompleksowe zarządzanie i organizowanie zdjęć. Pozostałe nowości w naszej bazie to Wondershare QuizCreator, Magic DVD Ripper, Magic DVD Copier, Farbar Recovery Scan Tool, PDF Architect Free, RapidCRC Unicode oraz MyStart.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do testowania debiutujących na łamach dobrychprogramów aplikacji. Czekamy również na Wasze propozycje oprogramowania, które chcielibyście, abyśmy to my przetestowali i udostępnili w naszej bazie :-)

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)