Podsumowanie nowości z minionego tygodnia

Podsumowanie nowości z minionego tygodnia

Podsumowanie nowości z minionego tygodnia
07.10.2013 04:15

Poszukujecie aplikacji dającej dostęp do dużej ilości kolekcji muzycznych? Chcielibyście usunąć z komputera wszelakie dane o swojej aktywności lub zaprojektować ciekawe animacje na własną stronę internetową? Jeśli tak, sprawdźcie aplikacje, które na przestrzeni ostatniego tygodnia poszerzyły bazę oprogramowania w portalu dobreprogramy.

Obraz

Jedną z najciekawszych nowości, jakie pojawiły się na łamach portalu w tym tygodniu jest bezpłatne narzędzie Auslogics Browser Care do zarządzania wieloma atrybutami dostępnych w komputerze przeglądarek internetowych. Z jego pomocą przejmiemy kontrolę nad stroną startową, domyślną wyszukiwarką i zainstalowanymi dodatkami w Internet Explorerze, Firefoksie, Google Chrome itp. Program charakteryzuje się przyjaznym interfejsem graficznym zaprojektowanym z myślą o początkujących użytkownikach, a także dużą skutecznością działania. W jego obrębie zdefiniujemy domyślną przeglądarkę internetową w systemie, zmienimy domyślną stronę startową i wyszukiwarkę, oczyścimy dane tymczasowe (cookies, pamięć podręczna, historię oraz dane logowania) oraz usuniemy zbędne rozszerzenia i paski narzędziowe najczęściej instalowane wraz z różnym oprogramowaniem.

Obraz

Na tym jednak nowości się nie kończą. Swoją uwagę warto zwrócić na bezpłatne oprogramowanie Google Web Designer do projektowania i tworzenia animacji na strony internetowe, narzędzie Macrorit Disk Scanner, umożliwiające wykrywanie różnego rodzaju uszkodzeń na dyskach twardych, aplikację graficzną SmartDeblur, dającą możliwość wyostrzania rozmytych zdjęć, a także nakładkę graficzną D-Fend Reloaded na popularny emulator DOSBox oraz odtwarzacz multimedialny doubleTwist, pozwalający na synchronizację danych pomiędzy urządzeniem z systemem Android a komputerem. Wśród debiutantów znalazła się również aplikacja kliencka usługi Spotify, narzędzia do monitorowania i rejestrowania informacji o aktywności użytkownika na komputerze Activity Monitor i SoftActivity Keylogger, program SmartSync Pro do archiwizacji i synchronizacji danych, a także aplikacja LICEcap pomocna przy rejestrowaniu obrazu z ekranu komputera i zapisywania go w formacie GIF. Ponadto zachęcamy do przetestowania produktów firmy Remo Software, tj. Remo Privacy Cleaner, Remo File Eraser i Remo Recover oraz aplikacji klienckiej usługi przechowywania danych w chmurze hubiC, oferowanej przez francuskiego giganta usług hostingowych, firmę OVH i oferującej bezpłatnie aż 25 GB powierzchni dyskowej bez limitu rozmiaru przechowywanych plików.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do testowania debiutujących na łamach dobrychprogramów aplikacji. Czekamy również na Wasze propozycje oprogramowania, które chcielibyście, abyśmy to my przetestowali i udostępnili w naszej bazie :-)

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)