Podsumowanie nowości z minionego tygodnia

Podsumowanie nowości z minionego tygodnia

Podsumowanie nowości z minionego tygodnia
04.11.2013 19:08

Poszukujecie funkcjonalnego i darmowego narzędzia do zarządzania domowymi finansami? Zastanawiacie się jak łatwo i wygodnie monitorować wyniki losowań w zakładach gier liczbowych Totalizatora Sportowego? Jeśli tak, sprawdźcie aplikacje, które na przestrzeni ostatniego tygodnia poszerzyły bazę oprogramowania w portalu dobreprogramy.

Obraz

Jedną z najciekawszych nowości, jakie pojawiły się na łamach portalu w tym tygodniu jest Ashampoo Burning Studio Free, darmowy program do wypalania płyt CD/DVD/BD, który oferuje takie funkcje jak tworzenie kopii zapasowych danych do jednej lub kilku płyt CD, DVD lub Blu-ray, kasowanie nośników wielokrotnego zapisu (CD-RW / DVD+RW / DVD-RW / DVD-RAM / BD-RE), wypalanie płyt Audio CD z plików WAV, MP3, FLAC, WMA i Ogg Vorbis lub WMA, tworzenie i nagrywanie obrazów płyt CD/DVD/Blu-ray, nagrywanie filmów do formatów DVD Wideo, Video CD (VCD) i Super Video CD (S-VCD) z opcją automatycznego konwertowania wideo do niezbędnych formatów. Wśród innych funkcji oferowanych przez Ashampoo Burning Studio Free znajdziemy możliwość tworzenia skompresowanych archiwów chronionych hasłem, funkcje automatycznego podziału archiwów pomiędzy dyski CD, DVD lub Blu-ray, mechanizm odzyskiwania zawartości archiwów do oryginalnych lokalizacji czy zintegrowany ripper dysków Audio CD umożliwiający zapis utworów w formatach WMA lub WAV.

Obraz

Na tym jednak nowości się nie kończą. Swoją uwagę warto zwrócić na oferujące potężna możliwości, wieloplatformowe środowisko programistyczne Qt Creator, pakiet KiCad służący do rysowania schematów oraz projektowania płytek drukowanych PCB, aplikację Finanse domowe przeznaczoną do zarządzania finansami w obrębie gospodarstwa domowego, emulator wirtualnych napędów CD/DVD gBurner Virtual Drive oraz zestawy kodeków do obsługi plików RAW - Canon RAW Codec i Nikon RAW Codec. Wśród debiutantów znajdziemy także takie pozycje jak SpeedItup Free do optymalizacji pracy komputera, GiliSoft USB Stick Encryption, umożliwiająca zabezpieczanie danych na przenośnych magazynach danych, RapidTyping przeznaczona do nauki szybkiego pisania na klawiaturze, GeeTeeDee, dająca możliwość wygodnego zarządzania zadaniami do wykonania czy też MP3jam, służąca do pobierania plików audio. Pozostałe nowości to SMS Studio, Kreślarz, LiczyGram, BlazeVideo SmartShow, MCShield, Spryciulla, Pomocnik gracza LOTTO, Bing Desktop, Free FTP, PeStudio, Evil Player, Launch4j, MetroTextual, SpyShelter, Kigo Image Converter, AutoPlay Media Studio, Free File Camouflage, My Network Speed, Easy Image Modifier, Free Dailymotion Download oraz gBurner.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do testowania debiutujących na łamach dobrychprogramów aplikacji. Czekamy również na Wasze propozycje oprogramowania, które chcielibyście, abyśmy to my przetestowali i udostępnili w naszej bazie :-)

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)