Pogo Pug na weekend, czyli mops na patyku. Bez obaw, krzywda mu się nie dzieje

Strona głównaPogo Pug na weekend, czyli mops na patyku. Bez obaw, krzywda mu się nie dzieje
11.02.2017 07:36
Pogo Pug na weekend, czyli mops na patyku. Bez obaw, krzywda mu się nie dzieje

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Pogo Pug – platformową zręcznościówkę opowiadającą historię pewnego mopsa chcącego spróbować swych sił w poruszaniu się na drążku pogo. Główny nacisk skierowany został tu na zręczność odsuwając na dalszy plan klasyczne dla tego gatunku zapadnie, windy czy inne teleportery.

bETFhwCt

Podstawą rozgrywki i zarazem główną atrakcją w całej zabawie jest umiejętne sterowanie skoczkiem pogo. Ważny jest kąt nachylenia odbicia oraz jego siła. Pewnym utrudnieniem dla gracza jest opóźnienie następujące w trakcie kierowania urządzeniem, trzeba je uwzględniać za każdym razem, zwłaszcza przy bardziej precyzyjnych akrobacjach.

Pogo Pug | DigiPen Institute of Technology

Nie zabraknie także innych przeszkadzajek utrudniających szybkie dotarcie do wyjścia z planszy. Urozmaiceniem dla ciągłego odbijania się i przeskakiwania są zręcznościowe zadania, których wykonanie dodaje do pogo kija specjalne turbo, dzięki czemu możliwe staje się dotarcie do kolejnych etapów gry.

bETFhwCv

Wraz z trwaniem rozgrywki poziom trudności oczywiście wzrasta, wyzwania stają się coraz bardziej skomplikowane, a w każdym kolejnym układzie czekają coraz bardziej karkołomne zadania.

Projekt cechuje się oszczędną, ale robiącą dobre wrażenie oprawą audiowizualną, zwłaszcza ścieżka dźwiękowa nastraja optymistycznie przypominając jednocześnie jakiś przebój z radia… ;-). Na pewno warto zagrać.

Grę Pogo Pug można pobrać w dziale:

bETFhwCB

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bETFhwCF
Komentarze (2)
bETFhwDr