Pojawiła się aktualizacja oprogramowania dla smartfonów z rodziny Nokia X

Pojawiła się aktualizacja oprogramowania dla smartfonów z rodziny Nokia X

Pojawiła się aktualizacja oprogramowania dla smartfonów z rodziny Nokia X
28.07.2014 16:50

Microsoft wydał aktualizację oprogramowania dla smartfonów z rodziny Nokia X. Nowa wersja wprowadza kilka nowości, a także poprawia działanie już obecnych elementów.

Gigant z Redmond nie planuje wprowadzania nowych, budżetowych smartfonów, działających pod kontrolą Androida, zostaną one zastąpione przez urządzenia z Windows Phone. Jednak nie zamierza porzucać obecnie dostępnych modeli i właśnie wydaje nową aktualizację, która zwiększa możliwości zmodyfikowanego Androida oraz odświeża obecne już aplikacje.

Nowa wersja oprogramowania przeznaczona jest dla smartfonów z rodziny Nokia X. Wśród nowych funkcji modeli Nokia X, X+ oraz XL znajdziemy App Switcher, który ma ułatwić przełączanie się między aplikacjami. Pojawił się preinstalowany Outlook i OneNote, a więc zyskamy wygodniejszy dostęp do takich usług Microsoftu, jak poczta, kalendarz, kontakty oraz notatnik.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Odświeżony został sklep z aplikacjami, Nokia Store otrzymał nowy wygląd, ulepszone zostało wyszukiwanie i pobieranie aplikacji. Dostępny jest nowy widget w sklepie – Spotlight, który można umieścić na ekranie głównym, dzięki niemu zyskamy szybsze powiadomienia o nowych aplikacjach. Aktualizacja dostępna jest poprzez OTA, wystarczy z poziomu ustawień smartfonu wyszukać nową wersję oprogramowania, pobrać ją i zainstalować.

Przypominamy, że jeszcze do 7 września tego roku możecie otrzymać 100 złotych zwrotu za zakup Nokii X. Jeśli smartfon został zakupiony w okresie od 21 lipca do 31 sierpnia 2014 roku, to powinniście wziąć udział w tej specjalnej promocji. Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz zgłoszeniowy oraz posiadać oryginalny dowód zakupu produktu, w postaci paragonu fiskalnego lub faktury VAT. Regulamin akcji dostępny jest na stronie Nokii.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)