Pojawiła się oficjalna aplikacja Reddita: z bonusami i utrudnieniami

Pojawiła się oficjalna aplikacja Reddita: z bonusami i utrudnieniami

08.04.2016 15:21, aktual.: 08.04.2016 15:39

W sklepie Google Play i App Store od lat brakowało oficjalnej aplikacji, która umożliwiałaby wygodne korzystanie z jednego z najpopularnieszych serwisów w Sieci, Pierwszej Strony Internetu, czyli Reddita. To właśnie się zmieniło – aplikacja została już opublikowanam i mimo tego, że całkiem na ogół spełnia oczekiwania, nie obyło się bez problemów.

Podstawowym problemem jest to, że oficjalna aplikacja Reddita nie jest oficjalnie dostępna w Polsce. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by chętni mogli z niej skorzystać, gdyż można ją znaleźć w naszej bazie oprogramowania. Oprócz braku dostępności w sklepach nie zastosowano bowiem żadnych dodatkowych ograniczeń terytorialnych. Ba, dostępne są nawet dodatkowe korzyści, którymi cieszyć mogą się użytkownicy w krajach, gdzie aplikacja jest oficjalnie dostępna.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Po zainstalowaniu aplikacji mobilnej i zalogowaniu się, użytkownik otrzymuje bowiem bezpłatnie na 3 miesiące konto Gold, za które trzeba w zwyczajnym trybie płacić 3,99 dolarów za miesiąc lub 29,99 za rok. Podstawową zaletą jest przede wszystkim brak treści reklamowych, zarówno w serwisie, jak i aplikacji, dostęp do skórek i kilku innych przydatnych funkcji. Nie ma jednak pewności, czy w związku z brakiem oficjalnej dostępności w Polsce, możliwe będzie w późniejszym okresie korzystanie z konta Gold na aplikacji.

Prezent od Reddita w postaci konta Gold był w zasadzie nieunikniony: przez lata braku oficjalnej aplikacji powstało bowiem wiele nieoficjalnych klientów, z których należy wymienić świetny, darmowy i dostępny w naszej bazie program reddit is fun, o którym trudno powiedzieć, aby jakkolwiek ustępował oficjalnej aplikacji, a w kilku aspektach (na przykład przeglądanie subredditów) oferuje więcej.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Trudno bowiem stwierdzić, aby oficjalna aplikacja była szczególnie rozbudowana. Użytkownik zyskuje dostęp do strony głównej, którą (dzięki wyborowi z menu oznaczonego ikoną trzech kropek) może przeglądać znaleziska szybko zdobywające popularność, nowe i cieszące się największą popularnością. Ustawienia natomiast pozwalają na wybór widoku pomiędzy kartami a kompaktową listą czy uruchomienie trybu nocnego z ciemnym tłem oraz zarządzenie kontem.

Trudno stwierdzić, aby to wystarczyło, by lata nieobecność zostały błyskawicznie nadrobione. Trudno także uzasadnić brak oficjalnej dostępności globalnie, co zapewne odczują także polscy użytkownicy. Reddit: The Official App w wersji na Androida znaleźć można w naszej bazie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)