Poleć w stronę słońca z Race the Sun

Poleć w stronę słońca z Race the Sun

Poleć w stronę słońca z Race the Sun
Karolina Kowasz
17.03.2014 11:38

Niektórzy ludzie czują potrzebę szybkości, niebezpiecznych lotów, są napędzani adrenaliną. Właśnie dla takich osób stworzone jest Race the Sun, studia Flippfly LLC. Gra, która ukazała się w sierpniu zeszłego roku, już niedługo zadebiutuje także na Playstation 3, 4 oraz Vita.

Race the Sun

Założenia gry są bardzo proste. Gracz steruje statkiem, który jest napędzany energią słoneczną. Rozgrywka nie posiada żadnej fabuły, koncentruje się wyłącznie na zręczności i refleksie gracza, zmuszonego do omijania rozmaitych przeszkód pojawiających się w miarę lotu. Punkty zbieramy za dystans przebyty bez rozbicia naszego pojazdu. Utrudnieniem dla gracza jest zachodzące słońce, będące czymś w rodzaju licznika czasu, jaki mu pozostał.

Race the Sun zostało stworzone na silniku Unity. Grafika gry jest bardzo minimalistyczna. Krajobraz składa się jedynie z prostopadłościanów, ostrosłupów i stożków. Do tego dochodzą rozmaite platformy, ogromne mechaniczne piły, poruszające się kloce i wąskie korytarze. Wszystko pozbawione jest jakichkolwiek tekstur.

Premiera zapowiadana jest na lato tego roku. Ci, którzy nie mogą się doczekać odsłony gry na konsolę Sony, mogą ją zakupić na Steamie tutaj w cenie 8,99 euro. Do 17 marca można ją dostać w promocji za 4,49 euro.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)