Polscy posiadacze LG G4 mogą być zadowoleni, Androida 6.0 otrzymają pierwsi

Polscy posiadacze LG G4 mogą być zadowoleni, Androida 6.0 otrzymają pierwsi

Polscy posiadacze LG G4 mogą być zadowoleni, Androida 6.0 otrzymają pierwsi
15.10.2015 11:38, aktualizacja: 15.10.2015 20:43

Pierwsza prezentacja LG G4 miała miejsce w kwietniu tego roku. O smartfonie, który uzyskał w naszym teście bardzo dobre wyniki, można z pewnością powiedzieć, że jest godnym kontynuatorem serii najlepiej wyposażonych urządzeń od LG. Wkrótce system operacyjny w LG G4 zostanie zaktualizowany do Androida 6.0, a szczególne powody do zadowolenia mają przy tej okazji Polacy.

To właśnie Polacy będą bowiem mogli zaktualizować Androida do wersji Marshmallow jako pierwsi. Będzie to możliwe już za kilka dni – program aktualizacji zostanie uruchomiony w przyszłym tygodniu, najprawdopodobniej już w poniedziałek. Po tym, jak posiadacze LG G4 nad Wisłą będą mogli już cieszyć się z Androida 6.0, aktualizacją zostaną objęte inne europejskie kraje, a następnie kontynenty azjatycki i amerykańskie.

Obraz

Nie pojawiły się jak dotąd daty aktualizacji systemu na innych urządzeniach tego producenta. Niemniej fakt, że aktualizacja rozpocznie się właśnie w Polsce może zrekompensować fakt, że najprawdopodobniej stosunkowo niewiele urządzeń od LG otrzyma Piankę – o wątpliwościach w tej kwestii pisaliśmy już, zwracając uwagę, że wkrótce lista objętych aktualizacją urządzeń może zostać poszerzona.

Sam system i jego nowe funkcje wzięliśmy pod lupę już przy okazji premiery. O tym, na ile LG G4 będzie wykorzystywało takie możliwości, jak nowy system zarządzania uprawnieniami, poszerzone sterowanie głosem czy dobrodziejstwa nowego Aparatu Google, polscy użytkownicy urządzenia dowiedzą się po 19 października.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (37)