Polska premiera marki Lioncast i monitory AOC [Konkurs]

Polska premiera marki Lioncast i monitory AOC [Konkurs]

Polska premiera marki Lioncast i monitory AOC [Konkurs]
Krzysztof Fiedor
07.10.2017 13:29

W hali numer 8 znajdziecie dość dużą ekspozycję nowego podmiotu, który wszedł ze swoją ofertą na polski rynek. Mowa o firmie Lioncast, producenta akcesoriów dla graczy. Główne linie produktowe to klawiatury, myszki i słuchawki. Na stoisku znajdziecie też najnowsze monitory AOC z serii AGON a także zarejestrujecie się w bazie Dawców Komórek Macierzystych.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Głównym wydarzeniem jest debiut marki Lioncast na polskim rynku. Ten uznany niemiecki producent prezentuje pełne portfolio swoich produktów. Wśród linii produktowych znajdziemy myszki, klawiatury, słuchawki, podkładki pod myszki i pady do gier. Macie niebywałą szansę sprawdzić jak sprawują się popularne modele nowego gracza na rynku gamingowych akcesoriów. Do tego, jeśli spodoba się Wam któryś ze sprzętów, możecie go kupić w atrakcyjnych cenach. Na przykład myszka Lioncast LM20 (ergonomiczny kształt, symetryczna, z opcją dostosowania wagi za pomocą ciężarków czy też możliwość zapisania pięciu profili w pamięci podręcznej) została przeceniona z 239 złotych to 139.

W tym samym miejscu koniecznie sprawdźcie jak prezentują się w działaniu monitory AOC z serii AGON. Na 30 stanowiskach możecie zobaczyć jak prezentują się monitory z odświeżaniem 144 Hz i jaki ma to wpływ na odbiór rozgrywki. Do ogrania są takie tytuły jak PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS czy Escape from Tarkov. Pady natomiast sprawdzicie w najnowszych bijatykach.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Wyjątkową inicjatywą z pewnością jest obecność punktu rejestracji potencjalnych dawców szpiku. Specjalnie przeszkoleni wolontariusze są gotowi odpowiadać na pytania związane z fundacją oraz zajmą się edukacją w zakresie dobrowolnego dawstwa krwiotwórczych komórek macierzystych. Brawo za taki krok!

Konkurs Lioncast!

Zapraszamy do wspólnej zabawy z nową marką Lioncast. Tym razem do wygrania są słuchawki dla graczy, Lioncast LX50. Tak się składa, że zadanie, które dla Was mamy też jest związane z tym modelem. Wymień i opisz trzy najważniejsze według Ciebie cechy, które posiadają słuchawki LX50. Czekamy na Wasze komentarze.

Obraz

Na Wasze odpowiedzi czekamy do wtorku 10 października do północy. Wyniki konkursu opublikujemy w czwartek 12 października. Pod uwagę brane będą głosy zarejestrowanych czytelników naszego portalu i komentarze pod filmami na Youtubie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (61)