Polska wersja Acronis Backup & Security 2010 w sprzedaży

Polska wersja Acronis Backup & Security 2010 w sprzedaży

27.07.2010 16:54, aktualizacja: 27.07.2010 17:27

Dzisiaj firma Acronis poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży pakietu Acronis Backup & Security 2010 w polskiej wersji językowej. Jest to zbiór aplikacji przeznaczonych do tworzenia kopii zapasowych ważnych plików i ochrony systemu.

Acronis Backup & Security 2010 to pakiet pozwalający na tworzenie kopii zapasowych i przechowywanie ich na nośnikach zewnętrznych lub online. Narzędzie oparte jest o system subskrypcji - oferuje możliwość przechowywania plików na serwerach online do 5GB albo w wersji Premium do 250GB. W skład pakietu wchodzą także funkcje znane z programu Acronis True Image Home 2010, który umożliwia tworzenie obrazów dysków twardych, wybranych partycji, programów lub plików i folderów. Z kolei Acronis Online Backup służy do przechowywania plików w Sieci, zaś Acronis Nonstop Backup pozwala na zapisywanie ważnych materiałów nawet co kilka minut. Dzięki temu możemy być pewni, że żadne dane podczas pracy nie zostaną utracone.

Użytkownicy mogą również skorzystać z pakietu Acronis Internet Security Suite 2010, który chroni komputer podczas surfowania po Internecie. Oprócz firewalla oferuje on kontrolę rodzicielską, blokowanie niebezpiecznych stron internetowych, rootkitów czy skanowanie poczty e-mail. Ponadto pakiet umożliwia bezpieczną łączność zdalną z dowolną siecią, np. z domem będąc w podróży czy w biurze.

Licencja Acronis Backup & Security 2010 pozwala na instalację pakietu na trzech komputerach. Program współpracuje z systemem Windows XP, Windows Vista i Windows 7. Polska wersja językowa kosztuje 59,95 euro. Acronis Internet Security Suite 2010, również wydany po polsku, można kupić w cenie 39,95 euro. Występuje on w formie licencji elektronicznej. Oba produkty można kupić na stronie producenta.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)