Polski Painkiller przeceniony o 80% na Steam

Polski Painkiller przeceniony o 80% na Steam

Polski Painkiller przeceniony o 80% na Steam
Karolina Kowasz
28.05.2014 11:22

Jeżeli ktoś jeszcze nie zna rodzimych Painkillerów, to ma doskonałą okazję do nadrobienia zaległości. Dzięki promocji na Steamie możemy zakupić odświeżoną wersję pierwszej części tego doskonałego cyklu w dużo niższej cenie.

[vimeo=http://vimeo.com/85535657]Gracz wcieli się w postać Daniela Garnera, który, razem z swoją ukochaną żoną, ginie w wypadku samochodowym. Garner nie trafia jednak do mitycznego nieba, jak jego wybranka, lecz zostaje wybrany do walki z hordami demonów. Bohater dostaje propozycję nie do odrzucenia – za siedem tysięcy dusz otrzyma on możliwość dołączenia do swojej żony w niebiosach. Pozostaje mu więc jedynie zakasać rękawy, chwycić za broń i zabrać się do roboty.

Arsenał Daniela nie ograniczy się jednak do shotguna (który posiada także opcję zamrażania). Nasza postać będzie mogła korzystać z takich udogodnień, jak miotacz shurikenów, rakietnica, wirujące ostrza, kusza czy karabin. Wachlarz możliwości, jak widać, jest szeroki, a na broni białej się nie kończy. Dzięki kolekcjonowaniu dusz nasza postać będzie mogła zamieniać się w bestię widzącą świat w podczerwieni, która zamiast zużywać amunicję traktuje wrogów swoją mocą.

W walce z nieprzyjaciółmi pomogą nam także karty tarota. Dzielą się one na złote i srebrne. Te pierwsze umożliwiają graczowi modyfikowanie rzeczywistości, na przykład zwalnianie czasu bądź zmianę naszej szybkości na określony czas. Drugie zaś działają przez cały czas i wzbogacają statystyki naszego bohatera chociażby przez zwiększenie liczby punktów zdrowia.

Twórcy zdecydowali się na wykorzystanie możliwości Unreal Engine 3 w pełni, dzięki czemu otrzymujemy tytuł w ładniejszej oprawie. Podstawowe zasady gry nie uległy jednak zmianie. Celem gracza nadal jest eliminacja setek wrogów oraz dużo groźniejszych, ogromnych bossów.

Dzięki promocji na Steamie, Painkillera możemy otrzymać za jedyne 3,99 euro (około 16 i pół złotego). Warto także rozważyć zakup pełnego pakietu wszystkich części wraz z dodatkami w cenie 13,99 euro, czyli, około, 58 złotych. Obniżka cen potrwa jedynie do 30 maja, należy więc się pospieszyć.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)