Polskie krzyżówki na weekend – tym razem bez papierowej gazety

Polskie krzyżówki na weekend – tym razem bez papierowej gazety
Rafał Szramowiat

05.11.2016 09:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Polskie krzyżówki – aplikację pozwalającą przenieść klasyczną formę rozwiązywania krzyżówek wprost do urządzenia mobilnego, w tym przypadku z systemem Android.

Aplikacja zawiera automatyczne generowanie krzyżówek dzięki czemu otrzymujemy niekończącą się liczbę ich kombinacji o różnych poziomach trudności oraz rozmiarach. Każda z zagadek posiada także własne hasło główne, co zwiększa atrakcyjność rozgrywki i mobilizuje do zwiększonego wysiłku umysłowego.

Obraz

Otrzymujemy możliwość rozwiązywania krzyżówek o rozmiarach 9×9 liter, 11×11 i 15×15 na poziomie łatwym, średnim i trudnym. Trudność łamigłówki nie jest związana z poziomem trudności haseł, ale ze sposobem rozwiązywania – łatwe podświetlają prawidłowo wpisane litery, średnie podświetlają tylko prawidłowo uzupełnione hasła, trudne zaś w ogóle nie pomagają.

Aplikacja ma własną klawiaturę, dzięki czemu można łatwo wpisywać polskie znaki diakrytyczne. Darmowa wersja wyświetla reklamy i nie pozwala zakończyć rozgrywki bez całkowitego rozwiązania zagadki. Na uwagę zasługuje również fakt, że aplikacja jest systematycznie rozwijana i udoskonalana, a z każdą aktualizacją przybywa nowych haseł.

Tytuł powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom tej formy relaksu.

Grę Polskie krzyżówki można pobrać w działach:

Programy (dla Android) → Gry.

Zapraszamy do zabawy.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)