Popularność Pokemonów i lista Pokemonów do złapania w Pokemon GO

Popularność Pokemonów i lista Pokemonów do złapania w Pokemon GO

Popularność Pokemonów i lista Pokemonów do złapania w Pokemon GO
14.07.2016 17:33, aktualizacja: 26.07.2016 17:39

Grając zauważysz, że niektóre Pokemony pojawiają się częściej, innych zaś nie spotkałeś przez cały czas grania. W grze zaimplementowane zostały wskaźniki popularności Pokemonów, decydujące o tym, jak często pojawiają się w terenie. Decydują o tym także inne czynniki, jak pora dnia, odległość od wody, ukształtowanie terenu i tym podobne.

Na Reddicie pojawił się wykres pokazujący popularność konkretnych gatunków (po jednym na linię ewolucyjną). Statystyki mniej-więcej zgadzają się z tym, co zaobserwowałam we Wrocławiu.

Obraz

Na podstawie tego opracowania przygotowałam zestawienie mówiące gdzie można spotkać jakie Pokemony. Należy mieć na uwadze, że wyższe stadia ewolucji są rzadsze i że obecność Pokemonów na danym terenie nie oznacza jeszcze, że często się pojawiają:

Na liście z Reddita zabrakło Pokemonów: Diglett #050, Dugtrio #051, Mankey #056, Primeape #057, Dudo #084, Dodrio #085, Seel #086, Dewgong #087 i Ditto #132.

Według źródła niemożliwe jest złapanie w tej grze Pokemonów: Articuno #144, Zapdos #145, Moltres #146, a także Mewtwo #150 i Mew #151.

W Pokedeksie gry Pokemon GO znajduje się liczba miejsc odpowiadająca najwyższemu indeksowi posiadanego przez Ciebie Pokemona. W grze spotkamy prawie wszystkie Pokemony pierwszej generacji i z czasem Pokedex odkryje więcej miejsc. Pokemony o indeksach wyższych (w tym stadia ewolucji) nie są w tej grze dostępne. Możliwe, że z czasem się to zmieni.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)