Porsche Taycan. Bardzo drogi odtwarzacz Apple Music

Porsche Taycan. Bardzo drogi odtwarzacz Apple Music

Porsche Taycan to bardzo drogi odtwarzacz Apple Music
Porsche Taycan to bardzo drogi odtwarzacz Apple Music
20.08.2019 17:03

Porsche Taycan to nie tylko pierwszy całkowicie elektryczny samochód tej marki. To także pierwszy samochód, którego oprogramowanie dostanie aplikację Apple Music. Nie trzeba w nim podłączać iPhone'a, by posłuchać muzyki z usługi Apple.

Taycan to bardzo drogi odtwarzacz Apple Music

Porsche Taycan budzi spore emocje wśród fanów motoryzacji – w końcu kto to widział elektryczne Porsche? Z punktu widzenia oprogramowania samochód także jest ciekawy. Jako pierwszy w historii dostał wbudowaną aplikację muzyczną firmy Apple. Pozwala słuchać muzyki z biblioteki i playlist Beats 1 bez podłączania smartfonu i bez korzystania z Apple CarPlay.

Nowi właściciele Taycanów, gdy już nauczą się wymawiać nazwę swoich samochodów, dostaną w prezencie transfer danych na potrzeby Apple Music na 3 lata. Ponadto każdy właściciel samochodu marki Porsche będzie mógł korzystać z Apple Music za darmo przez maksymalnie pół roku.

Samochody z aplikacjami na wyłączość

Możliwe, że Apple Music pojawi się także w innych samochodach marki Porsche, które będą w stanie obsłużyć aplikację. Ponadto Apple Music będzie można obsługiwać z pomocą własnego asystenta głosowego Porsche i przygotować playlistę w Apple Music na podstawie dowolnego kawałka z radia. Ciekawe, czy innym producentom uda się podpisać podobne kontrakty.

Przypuszczam, że niedługo dostępne aplikacje będą jednym z kryteriów wyboru samochodu. Usługi cyfrowe bywają czynnikiem decydującym przy kupnie smartżarówek, telewizora czy głośników. Sprzęt schodzi na dalszy plan, kluczowa jest usługa i oprogramowanie. To samo czeka nas na rynku samochodowym.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)