Posłuchaj o Alienware i Dying Light, zgarnij Enhanced Edition na PC #IEM2016

Posłuchaj o Alienware i Dying Light, zgarnij Enhanced Edition na PC #IEM2016

Posłuchaj o Alienware i Dying Light, zgarnij Enhanced Edition na PC #IEM2016
04.03.2016 21:42, aktualizacja: 11.03.2016 11:57

Wznowienie gry Dying Light od razu ze wszystkimi paczkami DLC, włączając najnowszy dodatek The Following, oczywiście promowane było też na IEM 2016. Tytuł dostępny był do ogrania na stoisku Alienware, a to nie bez przyczyny. W końcu to na maszynach tej marki przeprowadzano testy wydajnościowe Enhanced Edition. Produkcja doczekała się też specjalnej wersji dla laptopów z charakterystyczną głowa obcego, z klawiaturą podświetlająca się różnie w zależności od stanu bohatera gry. Naprawdę fajny efekt.

O współpracy ojców Dying Light z Alienware opowiedział nam Maciej Żmuda-Adamski z Techlandu, wspominając zarazem o tym, byśmy wypatrywali usprawnionej, najpełniejszej wersji tytułu dla urządzeń Steam Machines. Jak projekt pracuje pod systemem SteamOS pokazywano oczywiście na komputerkach Alienware i każdy na stoisku firmy w IEM Expo będzie w stanie samemu sprawdzić, jak to działa. A jeśli chcecie sprawdzić grę w domowym zaciszu, koniecznie weźcie udział w konkursie!

Konkurs!

Mamy dla naszych czytelników 3 kody na wersję PC niedawno wypuszczonego pakietu Dying Light: Enhanced Edition. Zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników zapraszamy do wykazania się inwencją oraz wypełnienia banalnego zadania. Prosimy wymyślić nazwę fikcyjnego miasta, w którym rozgrywać mogłaby się kolejna część gry. Musi być odpowiednio mroczna. Spośród wszystkich udzielonych odpowiedzi wybierzemy trzy najbardziej wg. nas intrygujące. Na propozycje czekamy do wtorku 08.03.2016 (Dzień Kobiet) do północy. Wyniki ogłosimy w czwartek 10.03.2016.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (117)