Posprzątaj komputer na Halloween – specjalna edycja WinOptimizera za darmo

Posprzątaj komputer na Halloween – specjalna edycja WinOptimizera za darmo

Posprzątaj komputer na Halloween – specjalna edycja WinOptimizera za darmo
29.10.2015 15:34, aktualizacja: 29.10.2015 15:49

Programu Ashampoo WinOptimizer nie trzeba zapewne nikomu przedstawiać, szczególnie zaś użytkownikom, których komputery z różnych powodów przestały być wydajne. Komercyjna wersja cieszącego się dużą popularnością programu została właśnie udostępniona w specjalnej haloweenowej edycji, za darmo.

Ashampoo WinOptimizer 11 oferuje dziesiątki rozbudowanych narzędzi, dzięki którym, ogólnie rzecz ujmując, działanie systemu operacyjnego Windows zostanie odczuwalnie przyśpieszone. Odbywa się to między innymi w procesie usuwania plików tymczasowych, zapisanych w systemie informacji o błędach czy pozostałości po zainstalowanych niegdyś programach.

Obraz

Ponadto program oferuje także możliwość usuwania zbędnych plików, jakie zostały zapisane na dysku przez przeglądarki internetowe. Jest wyposażony w wiele dodatkowych funkcji, między innymi edytor ustawień windowsowego Eksploratora. Narzędzia zostały podzielone na sześć tematycznych grup: główne, sprzątanie systemu, poprawa wydajności, ustawienia Windows, analiza systemu i narzędzia plikowe. Ponadto dowolny moduł można dodać na listę ulubionych, dostępny jest także przejrzysty panel statystyk.

Obraz

Halloweenowa edycja nie różni się zasadniczo od tego, co oferuje w kwestii funkcjonalności pełna płatna wersja. Zaskakujący może być jednak widok samego interfejsu – Ashampoo przygotowało bowiem (oczywiście oprócz tego, że program został udostępniony bezpłatnie) także specjalną skórkę. Jej elementami będą zatem na przykład szkielety czy zombie oplątane pajęczynami.Specjalna wersja programu jest już gotowa do pobrania dla Czytelników portalu dobreprogramy. Do bezpłatnej aktywacji (oszczędność rzędu 120 zł) wystarczy dokonać rejestracji oraz zweryfikować swoją tożsamość za pomocą e-maila.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (35)