Poszukujesz taniego i dobrego MMO? Popularne Guild Wars 2 jest teraz za darmo

Poszukujesz taniego i dobrego MMO? Popularne Guild Wars 2 jest teraz za darmo

Poszukujesz taniego i dobrego MMO? Popularne Guild Wars 2 jest teraz za darmo
31.08.2015 09:45, aktualizacja: 31.08.2015 10:06

Kolejna dobra wiadomość dla fanów bezpłatnych gier. Po trzech latach od premiery Guild Wars 2 nie trzeba już kupować tytułu, aby móc sprawdzić popularną produkcję w akcji. Twórcy zdecydowali się udostępnić ją do pobrania zupełnie za darmo, pragnąc mocno zwiększyć liczbę miłośników dzieła tuż przed wydaniem rozszerzenia Heart of Thorns. Za dodatek, który zadebiutuje pod koniec października, trzeba będzie zapłacić.

Play Guild Wars 2 For Free

Chodzi niemniej o jednorazowy wydatek, tak jak to było w przypadku podstawowego Guild Wars 2. Projekt nie jest bowiem rozwijany z opłat abonamentowych. Wymagał dotąd po prostu klucza do aktywacji. Obecnie wystarczy zarejestrować nowe konto i można bawić się bez przeszkód w to, co miał dotąd do zaoferowania. Żeby było sprawiedliwie i dotychczasowi nabywcy gry nie czuli się oszukani, naturalnie pojawiły się pewne ograniczenia dla darmowych postaci. Nie są one jednak tak uciążliwe.

Z najważniejszych różnic wypada wymienić możliwość prowadzenia dwóch bohaterów na koncie, utrudniony dostęp do pewnych lokacji, wymagających po prostu herosa wyższego poziomu, brak niektórych opcji przy komunikacji głosowej czy handlu. Poza tym da się grac, ile się chce, rozwijając wojownika jednej z dostępnych ras w ramach którejś z ciekawych profesji, biorąc udział w ważnych misjach w dynamicznie zmieniającym się świecie fantasy lub potyczkach z innymi. Tych jest ponad 5 milionów.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Producenci podkreślają, że nie mają zamiaru przy tym nikogo naciągać na podstępne mikrotransakcje. Model biznesowy jest prosty. Tytuł stał się darmowy, a za nowe opcje, lokacje oraz możliwości wprowadzane przez Heart of Thorns policzą tylko raz. Zależy, czy komuś potrzeba więcej wyzwań, dróg rozwoju postaci, a przede wszystkim jak zapatruje się na tak zwane raidy, a więc zorganizowane wypady zbrojne na potężnych przeciwników w grupach po 10 osób. Obecnie takie akcje są zwyczajnie niedostępne.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)