Powódź im nie przeszkodziła. Grali dalej w kafejce internetowej

Powódź im nie przeszkodziła. Grali dalej w kafejce internetowej

Gracze w zalanej kawiarence
Gracze w zalanej kawiarence
Źródło zdjęć: © HLN.be
Karolina Kowasz
04.08.2021 10:53

Ostatnie gwałtowne deszcze monsunowe wywołały ogromne powodzie na Filipinach. Te zaś zmusiły do ucieczki ponad 20 tysięcy osób. Pomimo tego, że dziesiątki miejscowości znalazło się pod wodą, pewnej grupie graczy nie przeszkodziło to w rozgrywkach.

Na serwisie Youtube pojawiło się nagranie z jednej z kawiarenek internetowych umiejscowionych na Filipinach. Film pokazuje wyraźnie, jak kilku młodych graczy ignoruje całkowicie wdzierającą się do środka wodę i kontynuuje rozgrywki.

Powódź im nie straszna

Obserwując nagranie można zobaczyć, że młodzi gracze nie przerywają gry pomimo siedzenia w wodzie sięgającej niemalże do blatu biurek, na których został rozstawiony sprzęt. Co więcej, można zauważyć jak kilku z nich stosuje rozmaite zabiegi aby móc dalej grać i jednocześnie nie siedzieć na krześle całkowicie zatopionym w wodzie.

Biorąc pod uwagę, że prąd i woda nie są zbyt dobrym połączeniem, łatwo wyobrazić sobie, że jeden nieuważny ruch mógłby doprowadzić do ogromnej tragedii. Co prawda z filmiku wynika, że instalacja elektryczna oraz wszystkie urządzenia znajdowały się powyżej poziomu wody, jednak powódź jest tak nieprzewidywalnym żywiołem, że sytuacja ta mogła zmienić się w ciągu kilku sekund.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)