Szef Apple'a poinformował na Twitterze, że firma wesprze finansowo Niemców, Belgów i mieszkańców innych krajów Zachodniej Europy po ostatnich powodziach. Pomocy ze strony technologicznego giganta prawdopodobnie mało kto się spodziewał.

bETRjwqJ

W Niemczech, Belgii i Holandii trwa walka z największymi od lat powodziami, a wymiar strat przez wielu porównywany jest nawet z okresem wojny. By ulżyć mieszkańcom, którzy stracili w kilka chwil cały swój majątek, z pomocą może przyjść firma Apple. Tim Cook zapowiedział na Twitterze, że jest gotowy udzielić wsparcia.

"Nasze serca są ze wszystkimi osobami dotkniętymi niszczycielską powodzią w Niemczech, Belgii i Europie Zachodniej. Apple przekaże darowizny na wsparcie akcji humanitarnych" - brzmi krótki wpis, który opublikował Tim Cook 17 lipca. Powodzie, które mają obecnie miejsce w Niemczech, Belgii i Norwegii

Jak zwrócił uwagę serwis 9to5Mac, nie jest to pierwszy raz, kiedy Apple za sprawą decyzji Tima Cooka decyduje się wesprzeć finansowo akcje humanitarne niemające bezpośredniego związku z działalnością firmy. W 2020 roku Apple wsparł też finansowo organizacje zajmujące się dostarczaniem środków medycznych na potrzeby walki z pandemią koronawirusa.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Komentarze (10)
bETRjwrH