Powraca darmowe wysyłanie pocztówek z Lumii

Powraca darmowe wysyłanie pocztówek z Lumii

Powraca darmowe wysyłanie pocztówek z Lumii
26.06.2014 18:53

Nokia po raz kolejny prowadzi ciekawą akcję promocyjną. W celu zainteresowania potencjalnych klientów smartfonem Lumia, ponownie umożliwiła użytkownikom tych urządzeń wysyłanie za darmo pocztówek wprost z telefonu.

Obraz

W poprzednim roku dostaliśmy od Nokii aplikację Nokia Pocztówka, która umożliwiała stworzenie pocztówki i przesłanie jej do dowolnie wybranej osoby na terenie Polski. W te wakacje ponownie wraca promocja z wysyłaniem prawdziwych kartek, wystarczy zainstalować aplikację Wideo Pocztówka.

Własną pocztówkę stworzymy z już istniejącego zdjęcia na telefonie lub ze zdjęcia świeżo zrobionego aparatem telefonu. Tak pobrany obrazek można jeszcze upiększyć, poprzez dodanie efektów i filtrów dostępnych z poziomu aplikacji. Wideo Pocztówka umożliwia również umieszczenie na pocztówce krótkiego filmu. Nagrany materiał wideo będzie przesłany na serwery Nokii, a na kartce wydrukowany zostanie kod QR, którego zeskanowanie poprowadzi odbiorcę do strony z filmem. Oczywiście na koniec tworzenia pocztówki zostaniemy poproszeni o uzupełnienie danych adresowych odbiorcy.

Obraz

Wideo Pocztówka dostępna jest tylko użytkownikom Lumii z systemem Windows Phone w wersji 8 i wyższej. Dołączanie krótkich filmów możliwe jest w modelach 920, 925, 930, 1020 i 1520. W ciągu miesiąca użytkownicy Lumii 820, 920, 925, 930, 1020 i 1520 będą mogli wysłać do 5 pocztówek, w pozostałych Lumiach limit ten wynosi 3 pocztówki miesięcznie. Promocja trwa do 20 lipca tego roku lub do wyczerpania zapasów. Przed wysłaniem kartki warto zapoznać się z regulaminem. Dodajmy jeszcze, że wszystkie zdjęcia i filmy przesłane na serwery Nokii zostaną usunięte w ciągu 48 dni od zakończenia promocji.

Aplikacja, jak i wysyłanie pocztówek, jest całkowicie darmowe. Wideo Pocztówkę można pobrać bezpośrednio z naszej bazy oprogramowania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)