Pozostały trzy tygodnie użytkowania bety Office 2010

Pozostały trzy tygodnie użytkowania bety Office 2010

12.10.2010 13:34

Osoby, które korzystają jeszcze z bety pakietu Office 2010 powinny zastanowić się nad kupnem pełnej wersji produktu. Data ważności przedpremierowego oprogramowania kończy się za niecałe trzy tygodnie.

Jak poinformowano na blogu Microsoftu, 31 października mija ostateczna data użytkowania bety Office 2010. Dotychczas pakiet biurowy został pobrany przez internautów ponad 9 mln razy, czyli 6 razy więcej niż w przypadku bety Office 2007. Microsoft zachęca do kupna pełnej wersji Office 2010, a także informuje, że przed jego instalacją należy usunąć betę z dysku. Nadal można też oczywiście korzystać z 60-dniowej wersji testowej pakietu. Jako ciekawostkę warto zauważyć, że data wygaśnięcia bety nie została wybrana przypadkowo - w USA i większości krajów zachodnich tego dnia obchodzone jest święto Halloween.

Publiczna beta pakietu Office 2010 została wydana pod koniec listopada zeszłego roku w edycji Professional Plus. W jej skład wchodzą takie programy jak Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Access, Publisher, Infopath, Communicator czy SharePoint Workspace (dawniej Groove).

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)