Premiera Diablo III w Europie 15 maja

Premiera Diablo III w Europie 15 maja

15.03.2012 17:00

Blizzard lubi poświęcać w spokoju czas na tworzenie swoich następnych projektów, bo firma wie, że na dobre gry warto poczekać. Przyszedł już jednak wreszcie kres wypatrywania powrotu tytułu, od którego sukcesu zaczęło mówić się o produkcjach "diablopodobnych" - Diablo III trafi oto do sprzedaży w Europie 15 maja.

Wiadomo już na pewno, że twórcy nie zdążyli zrealizować wszystkich swoich planów. Nie chcąc nadwyrężać naszej cierpliwości, zdecydowano się ostatecznie chociażby na premierę gry bez opcji Gracz kontra Gracz (PvP), która ponoć nie spełniała jeszcze wymogów jakościowych deweloperów. Z początku nie powalczymy więc ze sobą na szumnie zapowiadanych arenach, co nie znaczy, że nigdy nie dostaniemy takiej możliwości. Ma ona zostać dodana wraz z bezpłatną aktualizacją. Póki co przyjdzie zadowolić się zgłębianiem "diabelskiej" historii, samemu bądź z przyjaciółmi.

Przypomnijmy, że trzecią odsłonę serii zapowiedziano pod koniec czerwca 2008 roku, a w sumie, licząc od debiutu Diablo II, przyszło nam na nią czekać blisko 12 lat. Do zabawy wymagane będzie stałe połączenie z Internetem. Według Blizzarda przy decydowaniu się na takie rozwiązanie nie tyle chodziło o zabezpieczenie tytułu przed piratami, co raczej uchronienie użytkowników przed nieuczciwymi graczami. Skupiono się też bardziej na opcjach społecznościowych - w tym domu aukcyjnym.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (86)