Premiera iLife '11 jeszcze we wrześniu?

Premiera iLife '11 jeszcze we wrześniu?

07.09.2010 11:08

Możliwe, że najnowsze wydanie pakietu firmy Apple do pracy ze zdjęciami, filmami i muzyką zostanie wprowadzone do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu.

Niepotwierdzone wiadomości na temat premiery iLife ’11 krążą w Internecie od jakiegoś czasu. Pod koniec zeszłego miesiąca informowaliśmy, że pakiet najprawdopodobniej dostępny będzie w całości w wersji 64-bitowej. Z kolei jak donosi 9To5Mac, na stronach internetowego sklepu Amazon.com pojawiły się wiadomości na temat ceny i daty premiery iLife ’11. Pakiet dostępny będzie w podstawowej wersji za 99 dolarów w ciągu najbliższych 2 do 4 tygodni. Oznaczałoby to, że nowe wydanie zestawu programów firmy Apple będzie miało swoją premierę jeszcze w tym miesiącu.

iLife to pakiet programów multimedialnych przeznaczonych do edycji zdjęć (iPhoto), filmów (iMovie, iDVD), muzyki (GarageBand) i stron WWW (iWeb) dedykowany dla komputerów z systemem Mac OS X. Nieoficjalnie mówi się, że skład iLife '11 nieco się zmieni. Z pakietu zapewne zniknie iDVD, zaś jego funkcje miałby przejąć iMovie HD. Wśród nowości wprowadzanych do poszczególnych programów warto wymienić funkcje Faces i Places, które mają pojawić się w MobileMe Web Gallery.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)