Premiera Mango w ciągu dwóch tygodni

Premiera Mango w ciągu dwóch tygodni

22.09.2011 13:46

Microsoft zdradził, na kiedy planuje wprowadzić aktualizację Mango dla smartfonów z systemem Windows Phone. Dostępna będzie w najbliższych dwóch tygodniach.

Nie tylko Apple szykuje się do aktualizacji swojego systemu mobilnego. Również Microsoft ma zamiar wydać niebawem uaktualnienie Mango dla Windows Phone. Jak poinformował Eric Hautala na oficjalnym blogu systemu, prace nad aktualizacją zostały ukończone, a jej wdrożenia możemy spodziewać się za tydzień, albo za dwa. Do tego czasu firma z Redmond ma zamiar odświeżyć stronę Where’s My Phone Update? Za jej pośrednictwem możemy dowiedzieć się o najnowszych aktualizacjach Windows Phone i postępie ich wdrażania. Hautala ostrzegł również przed instalowaniem nieoficjalnych kopii Mango, które mogły przedostać się do Internetu. Szczegóły na temat tego, co znajdzie się w przygotowywanej aktualizacji (wielozadaniowość, Internet Explorer 9 z obsługą HTML5, integracja z Twitterem) Microsoft podawał już w kwietniu tego roku.

Windows Phone Mango osiągnął status RTM pod koniec czerwca tego roku. Z kolei w sierpniu Microsoft rozpoczął przyjmowanie pierwszych aplikacji do swojego e-sklepu uwzględniających najnowsze wydanie systemu. Swoją drogą interesujące, czy wdrożenie aktualizacji zbiegnie się w czasie z premierą iOS 5? Według najnowszych pogłosek Apple ma wprowadzić uaktualnienie swojego systemu 4 października, czyli za dwa tygodnie. Być może Microsoft spróbuje wykorzystać narastający szum wokół iOS 5 i przy okazji promować Windows Phone.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)