Premiera najnowszego dodatku do World of Warcraft już 13 listopada 2014 roku

Premiera najnowszego dodatku do World of Warcraft już 13 listopada 2014 roku

Premiera najnowszego dodatku do World of Warcraft już 13 listopada 2014 roku
15.08.2014 11:33

Firma Blizzard Entertainment podczas tegorocznych targów Gamescom zaprezentowała intro najnowszego dodatku do World of Warcraft, a także podała datę jego premiery. W Warlords of Draenor zagramy już 13 listopada 2014 roku.

Gry World of Warcraft nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi MMORPG, tytuł ten cieszy się ogromną popularnością, a dodatkowo jako jeden z nielicznych nadal utrzymuje się z płaconego przez graczy abonamentu. Mimo iż jego premiera odbyła się w 2004 roku i przez 10 lat zapowiadano wiele produkcji, które miały pokonać World of Warcraft, to żadnej to się nie udało.

World of Warcraft: Warlords of Draenor Cinematic

Podczas tegorocznego Gamescom w Kolonii firma Blizzard Entertainment przedstawiła nowe informacje na temat już piątego dodatku do najpopularniejszej gry MMORPG.

Wiemy już, że Warlords of Draenor pojawi się 13 listopada 2014 roku. Na targach zaprezentowane zostało intro do tego dodatku. W efektowanej, prawie pięciominutowej animacji przedstawiona została historia orków z Draenoru.

Warlords of Draenor In Action

Natomiast na silniku gry, firma Blizzard Entertainment przygotowała zwiastun przedstawiający elementy, które zostaną wprowadzone wraz z Warlords of Draenor. Dostaniemy nowe tereny, dungeony, garnizony, a także usprawnień doczeka się oprawa graficzna. Dodatkowo producent przygotował jeszcze pierwszy odcinek Lords of War - serialu animowanego, który będzie wprowadzeniem fabularnym do Warlords of Draenor.

Lords of War Part One – Kargath

Nowy dodatek do World of Warcraft zapowiada się bardzo dobrze, ale czy powstrzyma wciąż uciekających abonentów od tej gry?

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)