Premiera PCMark 7 dopiero w przyszłym tygodniu

Premiera PCMark 7 dopiero w przyszłym tygodniu

02.05.2011 15:26, aktualizacja: 02.05.2011 15:36

Jutro miała pojawić się kolejna wersja programu PCMark, popularnego i cenionego narzędzia przeznaczonego do testowania wydajności poszczególnych składników systemu. Premiera została jednak przesunięta w czasie.

PCMark 7 miał ukazać się zdaniem producenta 3 maja i wprowadzić pełną obsługę testów dla systemu Windows 7. Jak dowiadujemy się z e-maila rozesłanego przez producenta aplikacji, studio Futuremark, jej premiera została jednak przesunięta na przyszły tydzień. Dokładna data wprowadzenia najnowszej wersji programu podana będzie na co najmniej 48 godzin przed spodziewanym udostępnieniem. Powodem opóźnień są błędy wykryte w ostatniej chwili, za sprawą których PCMark 7 nie spełnia wymagań jakości końcowego produktu.

Fińskie studio Futuremark oprócz rozwijania PCMark znane jest też - a może nawet przede wszystkim - z aplikacji 3DMark. To aplikacja używana do testów wydajnościowych zestawów komputerowych głównie w zakresie wyświetlania grafiki trójwymiarowej, przeznaczona tak do zastosowania domowego, jak i w przemyśle. PCMark 7 dostępny będzie w trzech wersjach - darmowym Basic, Advanced (39,95 dolarów) i Professional (995 dolarów). Użytkownicy oprócz testowania będą mogli między innymi zapisywać i przeglądać wyniki online.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)